ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«۹۰ درصد طلاب و روحانيون ایران شاغل نيستند»

رئيس مرکز خدمات حوزه‌های علميه می‌گوید تنها ۱۰ درصد روحانيون و طلاب ايران در ادارات و سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی مشغول به کارند.

رئيس مرکز خدمات حوزه‌های علميه گفته ۹۰ درصد روحانيون و طلاب حوزه‌های علميه ايران، تنها به تبليغ و تحقيق و تدريس علوم دينی مشغولند.

خبرگزاری مهر به نقل حسن ربانی، رئيس مرکز خدمات حوزه‌های علميه گزارش داد که تنها ۱۰ درصد روحانيون ايران در ادارات و سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی مشغول به کارند.

ربانی در مراسم توديع و معارفه مسئول خدمات حوزه علميه يزد گفت که مابقی اين افراد فقط به تبليغ مشغول‌اند.

انتشار اين آمار در شرايطی صورت می‌گيرد که تنها در شهريور ۱۳۹۳ نزديک به ۴۵۰ مدرسه مربوط به طلاب در ايران وجود داشته است که در حدود ۱۵۰ هزار طلبه را پذيرش کرده بودند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • ملت آفت زده

  چه آفتي بزرگ تر از اينكه از زماني اين حضرات در اين آب و خاك ريشه گرفتند ، اخلاق ، معرفت ، علم ، دين و اعتقاد از ميان مردم رفته ، علوم پايه در حال نابودي است و تمام زيرساخت ها و ثروت مردم توسط حاكمان غربي و از طريق دست نشاندگانشان به نابودي رفته و در حال حاضر هم درحال مهيا كردن زير ساخت بهاري عربيند تا تمام ملت را به جان هم بيندازند و اين آخر تمدن ايراني است .

 • nader

  سحام - بامداد روز سه شنبه اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۴ یک دستگاه پورشه زرد رنگ در خیابان شریعتی تهران تصادف کرد و باعث مخابره اخبار زیادی در رسانه‌ها گردید. یک منبع آگاه دراین زمینه به خبرنگار«سحام» گفت: فردی که سرنشین کنار راننده این اتومبیل گران قیمت بوده، «محمدحسین ربانی» فرزند مهندس محمدمهدی ربانی و نوه آیت‌الله ربانی شیرازی بوده است.!! «محمدحسین ربانی» به همراه بانوی جوانی با نام پریوش اکبرزاده دراین تصادف جان خود را از دست دادند

 • کلو

  به تاریخ که برگردیم میبینیم همین روحانیت شیعی چه جنایتها و چپاولها که در حق مردم ایران روا داشته است... کتاب دین و دولت در ایران نوشته ی حامد الگار را بخوانید تا بیشتر به فجایع حضور روحانیت شیعه در تاریخ ایران پی ببرید...

 • naseem

  احتیاج بکار ندارند......پول بیت المال و صدقه و رشوه و حق الحساب .......