ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

افزایش تجمعات اعتراضی در مقابل مجلس ایران

تعداد تجمعات اعتراضی در مقابل مجلس ایران، در يک ماه و ۱۰ روزی که از آغاز سال جديد گذشته در مقايسه با همين زمان در سال گذشته، رشد چشمگيری داشته است.

تعداد تجمعات اعتراضی در مقابل مجلس ایران، در يک ماه و ۱۰ روزی که از آغاز سال جديد گذشته در مقايسه با همين زمان در سال گذشته، رشد چشمگيری داشته است.

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، از آغاز سال جديد، ۷ مورد تجمع کارگری در مقابل مجلس برگزار شده که سه مورد آن طی هفته گذشته اتفاق افتاده است. در حالی که در دو ماهه نخست سال ۹۳ تنها سه مورد تجمع کارگری در مقابل مجلس برگزار شده بود.

بر پایه این گزارش، تعداد تجمعات کارگران، در شش ماهه دوم سال ۹۳ رشد بيشتری داشته که در اين ميان، مهر و اسفند سال ۹۳ رکوردار تعداد تجمعات برگزار شده مقابل مجلس است. تعداد کل تجمعات در اين دو ماه به ۱۲ مورد می‌رسد.

تجمعات صد‌ها پرستار و معلم در روزهای ابتدايی اسفند ۹۳ يکی از پر سروصدا‌ترين تجمعات صنفی سال گذشته بود.

تجمعات کارگران ساختمانی، کارگزاران مخابرات روستايی و مربيان پيش‌دبستانی نیز از جمله طولانی‌ترین این اعتراضات بوده‌اند.

مشکلات صنفی و نارضايتی‌های شغلی از حقوق و دستمزد گرفته تا شکل استخدام و تبديل قراردادهای کاری از جمله دلايلی است که اقشار مختلف را به مقابل مجلس کشانده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • شهرام

    مردمی که جلوی مجلس اخوندای فلسطینی حاکم بر ایران تجمع می کنند اگر می دانستند که پسوند این مجلس( ملی) نیست که ازش انتظار کمک داشته باشند تجمع نمی کردند برای این نمایندگان مجلس که عمله های اخوندای فلسطینی هستند مهم اینست که از دماغ یک فلسطینی خون نیاید