ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کشته‌شدن دستکم ۵۰ غيرنظامی در حمله جنگنده‌های آمريکایی به داعش در سوريه

در پی حمله هوایی جنگنده‌های آمريکايی به يکی از روستاهای تحت کنترل داعش در شمال سوريه دستکم ۷۰ تن کشته شدند.

در عمليات هوايی نيروهای آمريکايی عليه پايگاه‌های دولت اسلامی(داعش) در شمال سوريه، دستکم ۸۰ تن کشته شدند.

ديدبان حقوق بشر سوريه که در لندن مستقر است، گفت که ۵۰ تن از کشته‌ها غير نظامی بودند.

در اين عمليات هوايی، نيروهای آمريکايی يکی از روستاهای تحت کنترل داعش را در شمال سوريه بمباران کردند.

ديد‌بان حقوق بشر سوريه که اطلاعات مربوط به سراسر سوريه را از طريق منابع محلی جمع‌‌آوری می‌کند، از کشته‌شدن دستکم ۷۰ تن خبر می‌دهد. به نظر می‌رسد اين بيشترين تلفات شهروندان عادی در عمليات هوايی نيروهای ائتلاف تاکنون است.

همزمان پنتاگون در واشنگتن تأييد کرد که در جريان اين عمليات هوايی در شمال سوريه هفت مرکز استقرار نيروهای داعش بمباران شد و يکی از خودروهای داعش از بين رفت اما در مورد کشته شدن شهروندان غيرنظامی سکوت کرد.

به‌گفته نيروهای ائتلاف ضد داعش که ايالات متحده آن را رهبری می‌کند، تاکنون ۳۶۰۰ عمليات هوايی از سوی ۱۲ کشور عضو ائتلاف درعراق و سوريه انجام گرفته است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    در واقع شیطان بزرگ به بهانه مبارزه با داعش ، سقوط بشار اسد را به تاخیر انداخته و به خاطر امنیت اسرائیل ترجیح میدهد اسد جنایتکار همچنان در قدرت باقی بماند ، و خون افراد بیگناه دیگری را به خاطر متامع کشورهای مختلف مثل ایران و ترکیه و عربستان و قطر و چین و روسیه ، بر زمین بریزد . خیانتهای اوباما به عنوان بدترین رئیسک جمهور آمریکا در تاریخ ثبت و ظبط خواهد گردید . این است معنای دموکراسی شیطانی آمریکایی .

  • faryad

    همکاری مستقیم با اسد در کشتار مردم سوریه !؟