ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

به همايش مخالفان مذاکرات هسته‌ای مجوز داده نشد

فرماندار اصفهان می‌گوید برگزارکنندگان نشست «فتنه ۲۵ لوزان» در این شهر «شناسنامه» ندارند و مجوز نگرفته‌اند.

قرار بود نشستی با عنوان «فتنه ۲۵ لوزان» در اصفهان برگزار شود اما فرماندار اصفهان گفت برگزارکنندگان این نشست «شناسنامه» ندارند و مجوز نگرفته‌اند.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، فضل‌الله کفيل، فرماندار اصفهان گفت: «شرط برگزاری همايش‌ها در سطح شهر اخذ مجوزهای قانونی از فرمانداری است.»

او گفت: «بسيج اصناف و سازمان بسيج رسانه اصفهان هرگونه همکاری با اين نشست را تکذيب کرده‌اند، بقيه تشکل‌هايی هم که به‌عنوان برگزارکننده معرفی شده‌اند دارای شناسنامه نمی‌باشند.»

این نشست قرار بود روز سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه توسط «قرارگاه بصیرت‌افزایی هسته‌ای» در مسجد سید اصفهان برگزار شود و در آن فریدون عباسی، رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی ایران؛ موسی حقانی، رئیس مؤسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران و حجت‌الله عبدالملکی، دبیر کارگروه اقتصاد گفتمان انقلاب اسلامی سخنرانی کنند.

فرماندار اصفهان همچنین گفت کسی خود را متولی «قرارگاه بصیرت‌افزایی هسته‌ای» معرفی نکرده در حالی‌‌که مجموعه برگزارکننده يک برنامه سياسی «بايد شناخته‌شده و شناسنامه‌دار باشد».

فضل‌الله کفيل با بیان این‌که در ۴۸ ساعت گذشته هيچ اقدامی برای دريافت مجوز از فرمانداری اصفهان برای برگزاری این نشست صورت نگرفته، گفت: «با متخلفان امر به شدت برخورد قانونی خواهد شد.»

پس از مذاکرات هسته‌ای لوزان در سوئیس کشورهای غربی و به‌ویژه آمریکا از توافق‌های اولیه با ایران که نشان از محدودیت‌های بیشتر در برنامه هسته‌ای ایران داشت، گزارش دادند. در پی آن نیروهای مخالف این مذاکرات در میان محافل حکومتی ایران خواهان انتشار گزارش رسمی (فکت‌شیت) هیأت مذاکره‌کننده ایرانی در این مذاکرات شدند تا نکات مورد توافق روشن شود اما دولت این گزارش را منتشر نکرد و گفت گزارش هیأت مذاکره‌کننده ایرانی همان سخنان محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه و اعضای دیگر این هیأت پس از مذاکرات لوزان است.

نیروهای مخالف مذاکرات لوزان به‌ویژه در مجلس، نتایج آن را عقب‌نشینی از مواضع هسته‌ای جمهوری اسلامی ارزیابی می‌کنند و همچنان به مخالفت‌های خود ادامه می‌دهند. به‌نظر می‌رسد نشست «فتنه ۲۵ لوزان» در اصفهان نیز در چارچوب همین مخالفت‌ها قرار بود برگزار شود اما مجوز نگرفت.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    به این نوچه های ولی امر دزدان جهان توصیه میگردد بیش از این داغ ولی امرشان را تازه نگردانند و با این گونه همایشهای بچه گانه که صرفآ جهت مطرح نمودن خود و بزرگ کردن خود و مصارف داخلی تاریخ مصرف گذشته میباشد ، نوشیدن اجباری جام زهر را توسط ولی وقیه شان را توجیه ننمایند .

  • ممد

    فک نکنید که اینا کار خوبی کردن که مجوز ندادن.بلکه مجبور بودن اینکارو بکنن.چون که ایران تصمیم به عقب نشینی گرفته .