ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرماندار مهاباد: متهم پرونده مرگ مشکوک دختر جوان دستگیر شد

جعفر کتانی، فرماندار مهاباد گفته است متهم پرونده فريناز خسروانی، دختری که برای فرار از تجاوز خودکشی کرد، بازرس و يا ناظر هيچ نهادی نبوده است.

جعفر کتانی، فرماندار مهاباد گفته است متهم پرونده فريناز خسروانی، دختری که برای فرار از تجاوز خودکشی کرد، بازرس و يا ناظر هيچ نهادی نبوده است.

فريناز خسروانی، دختری که گفته می‌شود برای فرار از تجاوز توسط یک کارمند وابسته به اداره‌ اطلاعات مهاباد خودکشی کرد.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم فرماندار مهاباد با بیان این‌که تحقيقات درباره اين پرونده آغاز شده، گفت: «متهم اين پرونده دستگير شده و تا پايان تحقيقات در بازداشت خواهد بود.»

روز دوشنبه ۱۴ ارديبهشت‌ماه، فريناز خسروانی، دختر ٢٦ ساله مهابادی که ليسانس کامپيوتر و از کارمندان هتل «تارا» در این شهر بود، به‌منظور جلوگيری از تجاوز توسط فردی که گفته می‌شود کارمند وابسته به اداره‌ اطلاعات مهاباد است، از طبقە چهارم اين هتل خود را به پايين پرت کرد و کشته شد.

انتشار خبر مرگ اين دختر جوان مهابادی در شبکه‌های اجتماعی موجی از نارضايتی و اعتراض شهروندان مهابادی و کاربران این شبکه‌ها را در پی داشت.

فرماندار مهاباد گفت: « به‌علت وجود پاره‌ای مسائل خانوادگی و شخصی تا کامل نشدن تحقيقات در خصوص پرونده، جزئيات آن را منتشر نمی‌کنيم چون اصلاً اخلاقی نيست.»

جعفر کتانی وعده داد که با خاطيان اين حادثه برخورد قانونی خواهد شد و او پيگير اين پرونده خواهد بود.

عصر روز پنج‌شنبه ۱۷ اردیبهشت شماری از شهروندان مهابادی دست به تجمع اعتراضی زده و خواستار رسيدگی مسئولان به حادثه مرگ فريناز خسروانی شدند. اين تجمع به صورت مسالمت‌آميز آغاز شد، اما با حضور پرتعداد نيروهای امنيتی و نظامی به خشونت کشیده شد. در این تجمع خسارت‌هایی نیز به هتل «تارا» وارد شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    فساد از سر و روی این متظاهرین جنایتکار اسلامی میبارد . لازم است مردم جواب دندان شکنی به این مزدوران بدنام امام زمان تخیلی بدهند .

  • يه ادم

    اره ديگه حالا قضیه لو رفت این یارو هیچ کاره شد بنازم به روتون با این سیاستتون واقعان به همین سادگی خر خودتونین اون رهبر بی شعور اون ملا و اخوندای مفت خورتون