ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

معلمان کردستان برای چهارمین بار تجمع کردند

روز پنج‌شنبه ۲۴ ارديبهشت‌ماه معلمان کردستان برای چهارمین مرتبه دست به «تجمع سکوت» زدند. آن‌ها به «دستمزدهای ناعادلانه و تبعيض در آموزش و پرورش» اعتراض دارند.

روز پنج‌شنبه ۲۴ ارديبهشت‌ماه معلمان کردستان برای چهارمین مرتبه دست به «تجمع سکوت» زدند. آن‌ها به «دستمزدهای ناعادلانه و تبعيض در آموزش و پرورش» اعتراض دارند.

تجمع معلمان سنندج در روز پنج‌شنبه ۱۷ ارديبهشت

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ايلنا) این تجمع در سنندج و در مقابل استانداری استان کردستان برگزار شد و معلمان در آن از پلاکارد و يا بنری استفاده نکردند.

معلمان معترض معتقدند وضعيت آموزگاران بسيار نامناسب و مطالباتشان کاملاً مشخص است. آن‌ها می‌گویند آموزش و پرورش تنها وعده می‌دهد و با این وعده‌ها مشکلی از معلمان حل نشده است.

آخرين بار در روز پنج‌شنبه ۱۷ ارديبهشت هزاران معلم در چندین شهر ایران «تجمع سکوت» برگزار کردند. پیش از آن نیز به دعوت کانون صنفی معلمان ایران دو بار در ۱۰ اسفند سال گذشته و ۲۷ فروردین سال جاری چنین تجمع‌هایی برگزار شده بود.

در تجمع پنج‌شنبه سنندج مسئولان استانداری کردستان با معلمان به مذاکره پرداختند اما گزارشی از این مذاکرات منتشر نشده است.

با گسترش تجمع‌های اعتراضی معلمان، در روزهای گذشته شماری از فعالان صنفی معلمان به نام‌های اسماعیل عبدی، محمود بهشتی لنگرودی، مسعود زینال‌زاده، مجتبی قریشیان، مهدی بهلولی و همچنین خانواده معلم زندانی رسول بداقی مورد تهدید قرار گرفته یا احضار شدند. علیرضا هاشمی، دبیرکل سازمان معلمان ایران نیز روز یکشنبه ۳۰ فروردین توسط مأموران امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.