ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرانسه به مخالفان طرح اتحادیه اروپا برای سهمیه‌بندی پناهجویان پیوست

مانوئل والاس، نخست وزیر فرانسه گفت کشورش با طرح پیشنهادی اروپا برای سهمیه‌بندی مخالف است و گفت :«یک نظام سهمیه‌بندی هرگز بخشی از ‌لایحه دولت فرانسه نخواهد بود.»

فرانسه به صداهای مخالف طرح اتحادیه اروپا برای پناهجویان پیوست.

این طرح در نظر دارد با هجوم پناهجویان از دریای مدیترانه به سمت اروپا فشار را بر ملت‌های مختلف اروپا کاهش دهد و به دنبال تثبیت یک نظام سهمیه‌بندی برای تقسیم پناهجویان در کشورهای مختلف اروپایی است.

مانوئل والاس، نخست وزیر فرانسه گفت کشورش با طرح پیشنهادی اروپا برای تنظیم حداکثر مهاجر بر اساس جمعیت، میزان اشتغال و عوامل دیگر مخالف است. او در تلویزیون فرانسه گفت :«یک نظام سهمیه‌بندی هرگز بخشی از لایحه دولت فرانسه نخواهد بود.»

برپ ایه‌ این طرح پیشنهادی تمام کشورهای عضو موظف می‌شوند که با توجه به موقعیت خود سهمیه‌ای را از پناهجویانی که به اروپا می‌آیند بپذیرند. کشورهای آلمان و سوئد از این طرح استقبال کرده‌اند و سه کشور بریتانیا، ایرلند و دانمارک نیز از آن مستثنا شده‌اند. سهمیه‌ پذیرش پناهجو برای کشورهای عضو نیز بر اساس درآمد ناخالص ملی آنها، وضعیت اقتصادی، میزان جمعیت، سطح بیکاری و تعداد پناهجویانی که تاکنون پذیرفته‌اند تعیین خواهد شد.

درحال حاضر پذیرش پناهجو در کشورهای اتحادیه اروپا، داوطلبانه انجام می‌شود.بسیاری احتمال تعلیق‌شدن طرح پیشنهادی اتحادیه اروپا را داده‌اند.

تا به حال اتحادیه اروپا جزئیات بیشتر و دقیقی از این طرح ارائه نکرده، اما در حال حاضر کشورهایی از جمله مجارستان، لهستان، اسلواکی و استونی این طرح را رد کرده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.