ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«شبيه‌ترين مظنون به متهم اصلی اسيدپاشی اصفهان دستگیر شد»

رئيس پليس آگاهی نیروی انتظامی گفت در پیوند با پرونده اسيدپاشی اصفهان يک مظنون جديد دستگیر شد اما او در اعترافاتش به سرقت از خانه‌ها اعتراف کرد.

رئيس پليس آگاهی نیروی انتظامی گفت در پیوند با پرونده اسيدپاشی اصفهان يک مظنون جديد دستگیر شد اما او در اعترافاتش به سرقت از خانه‌ها اعتراف کرد.

تجمع اعتراضی مردم پس از اسیدپاشی‌ها در اصفهان

به گزارش خبرگزاری تسنيم، سردار محمدرضا مقيمی، رئيس پليس آگاهی نیروی انتظامی ایران روز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت گفت پلیس پرونده اسیدپاشی اصفهان را پیگیری می‌کند و به‌تازگی يک مظنون جديد که شرايط ظاهری وی تاحد زيادی به متهم اصلی شباهت داشته دستگیر شده است.

او گفت: «ولی وی در اعترافاتش به سرقت‌های سريالی منازل به شيوه‌ای که پس از سرقت اقدام به آتش زدن محل وقوع جرم می‌کرد اعتراف داشت و فرد دستگير شده جرائم سريالی متعددی را در محدوده اصفهان مرتکب شده بود.»

رئيس پليس آگاهی افزود: «بايد فرد و يا مظنونين ديگر را نيز مورد بررسی قرار داد.»

اسیدپاشی‌ها به روی زنان در اصفهان، در مهرماه سال گذشته هم‌زمان با ارائه طرح امر به معروف و نهی از منکر در مجلس ایران صورت گرفت و بسیاری از منتقدان، این اسیدپاشی‌ها را نتیجه سیاست‌های حکومتی تحت لوای امر به معروف و نهی از منکر علیه زنان و آن‌چه «بدحجابی» تلقی می‌شود، دانستند.

خبرهای غیررسمی از قربانی‌شدن ۱۵ تن در این اسیدپاشی‌ها حکایت داشتند اما خبرگزاری‌های رسمی ایران این قربانیان را چهار نفر عنوان کردند.

در پی بازتاب گسترده خبر اسیدپاشی‌ها در اصفهان مقامات حکومتی ایران همواره سعی در محدود نشان دادن آن داشته و با این‌که سر نخی از این ماجرا به‌دست نیاورده‌اند، مدام از «عامل» این اسیدپاشی‌ها سخن می‌گویند و نه احتمالاً «عوامل» آن. با این حال با گذشت چندین ماه از این رویدادها هنوز «عامل» اسیدپاشی‌ها هم بازداشت نشده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • بهنام

  مثلآ میخواهند بگویند هنوز پیگیر این مسئله هستیم . آن امامک پلاک موقت جمعه ( طباطبائی ) که با سخنان متحجرانه خود اراذل و اوباش عقب مانده شستشوی مغزی داده شده اسلامی صفت را تحریک به این عمل جنایتکارانه کرد ، کجاست و چرا خفقان گرفته است . امید است روزی این خائنین وطن فروش به سزای اعمال ننگین خود برسند .

 • روزبه

  آدرس اشتباه میدن .  یه دزذ بدبخت گیر آوردن میخوان گردنش بندازن بیچاره اینقدر کتک میخوره تا گردن بگیره.  بابا همه میدونن اسید پاشه بسیجی یا پاسدار از امام جمعه شهر خط میگیره هیچ وقت هم تو تو رژیم ملا ها دستگیر نمیشه.  وسلام نامه تمام.

 • Faryad

  اصلیه حومه خونه امام جمعه ست !

 • gochali

  من هم برم اونجا اعتراف میکنم جاسوس آمریکا و اسرائیل هستم و از اونها پول گرفته بودم و در حال توطئه بر ضد نظام بودم و......