ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

داعش مسئولیت حمله به دومین مسجد شیعیان در عربستان را پذیرفت

«دولت اسلامی» (داعش) حمله روز جمعه ۲۹ ماه مه / ۸ خرداد به یک مسجد شیعیان در عربستان را که منجر به کشته شدن سه نفر شد، پذیرفت.

«دولت اسلامی» (داعش) حمله روز جمعه ۲۹ ماه مه / ۸ خرداد به یک مسجد شیعیان در عربستان را که منجر به کشته شدن سه نفر شد، پذیرفت.

داعش در اطلاعیه‌ای که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر کرد نوشت این حمله توسط «سرباز خلیفه ابو جندل الجزراوی» صورت گرفت. بنا به این اطلاعیه او موفق شد «با وجود تدابیر شدید برای محافظت از محل، به هدف خود دست یابد.»

حمله انتحاری ظهر روز جمعه به‌وقت محلی به‌هنگام برگزاری نماز جمعه، در نزدیکی مسجد «امام حسین» شهر «دمام» رخ داد. این شهر در استان قطیف و در شرق عربستان قرار دارد.

هفته گذشته در روز جمعه ۲۲ ماه مه / یکم خرداد نیز انفجار شدیدی در یک مسجد شیعیان واقع در شهر القدیح عربستان سعودی رخ داد و ۲۱ نفر کشته شدند. این شهر نیز از توابع استان قطیف است.

داعش مسئولیت این حمله را نیز برعهده گرفته بود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • hasani

    داعش مثل گروههای حکومت اسلامی ایران در عراق و سوریه و یمن و...... هدفشان تنش است تا منطقه را نابود و  کشورهای منطقه را وادار بفروش نفت ارزان برای خرید اسلحه کنند......

  • عبود

    چگونه است که مخالفان جمهوری اسلامی مثل مجاهدین در اوایل انقلاب و داعش اینچنین دست به عملیاتهای انتحاری میزنند؟ جمهوری اسلامی و حزب الله چه میکنند که مخالفان خود را به این درجه میرسانند؟