سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اعتراض معاون زنان رئيس‌جمهوری ايران به ممنوعيت حضور تماشاگران زن در مسابقه واليبال

مولاوردی در صفحه فيس‌بوکش نوشته عده‌ای که کارشان پیچیده کردن مسائل است «با تبديل يک مسئله ساده به مسئله چندمجهولی بدين ترتيب تمام بار اسلاميت نظام بر دوش زنان گذاشته‌اند».

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • neda

    پخش تصاویر زنده از استادیوم 12 هزار نفری آزادی دقایقی قبل از اذان مغرب آغاز شد و این تصاویر با کیفیت تمام و بدون هیچ مشکلی در حال پخش بود، تا نوبت به پخش سرود ملی دو تیم ایران و آمریکا رسید. ناگهان به دلیل آنچه از جانب گزارگشر بازی مشکل فنی اعلام شد صدا قطع گردید و به محض پایان یافتن سرود ملی آمریکا، این مشکل به ظاهر فنی برطرف شد.!

  • mansour

    انقلاب زنانه و بدون حضور زنان در استادیوم ها را آغاز کنیم! ............................................................................ جنبش تصویری زنان، دهن کجی انقلابی به نظام فاسد و مستبد اسلامی است! ................................................................................................... برای مبارزه با جهل و استبداد همیشه راه وجود دارد،مشروط بر اینکه کادرهای رهبری گروه های اپوزیسیون در مقابل دمکراسی گستران سر تعظیم فرود آورند و با تک حزبی و خود محوری از نوع دیگر خداحافظی نمایند! دوّم اینکه جوانان ما یک تصویر از همسر،خواهر و یا دوست دختر خود را روی تخته ای بچسبانند و با این پلاکارد به استادیوم بروند و یا عکس های زنان و دختران را در ابعاد ۲۰ ×۲۰ در جیب خود بگذارند و در استادیوم ورزشی انرا بیرون آورده و حضور تصویری زنان را شامل گردند و از این طریق ابروی حزب ملائی ها را برده و اقای خامنه ای را مجبور به عکس العمل نسبت به رفتار و اعمال و گفتار غیر انسانی شعبان بی مخ های پول پرست و آخوند پرست (حزب ملایی)بنمایند. اپوزیسیون مدافع دمکراسی و مخصوصأ زنان مدافع حقوق زن باید از این پس جهت تظاهرات تصویری زنان بکوشند و ابروی این نظام دیکتاتوری و آخوندها معیوب العقل مخالف پیشرفت جامعه،پیشرفت علم و گسترش فرهنگ مدرن را ببرند. منصور پیرخانقاه

  • mansour

    حزب ملائی ها اگر انسان و مسلمانند ،بجای اینکه مانع از ورود زنان به ورزشگاه ها بشوند،بهتر است از ورود وزیران و نمایندگان دزد به مجلس جلوگیری کنند!