ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اموال بابک زنجانی به وزارت نفت تحویل داده شد

ناصر سراج، رئيس سازمان بازرسی کل کشور از تحویل اموال بابک زنجانی به وزارت نفت خبر داد.

ناصر سراج، رئيس سازمان بازرسی کل کشور از تحویل اموال بابک زنجانی به وزارت نفت خبر داد.

بابک زنجانی دی‌ماه سال ۱۳۹۲بازداشت شد.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، رئيس سازمان بازرسی کل کشور گفت: «اموال بابک زنجانی کفاف همه بدهی وی را نمی‌دهد، اما اين اموال در ستاد هماهنگی مبارزه با فساد اقتصادی مطرح و کل آن شناسايی شده است و با کارشناسی به وزارت نفت تحويل داده شد.»

بابک زنجانی به اتهام پرداخت نکردن بدهی هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی خود به وزارت نفت، دی‌ماه سال ۱۳۹۲بازداشت شد.

زنجانی پیش از بازداشت گفته بود: «از سال ۲۰۱۰ با استفاده از شبکه‌ای متشکل از بیش از ۶۰ شرکت در دوبی، ترکیه و مالزی میلیون‌ها بشکه نفت ایران را از طرف دولت فروخته و از این کار ۱۷.۵ میلیارد دلار درآمد داشته است.»

ناصر سراج اعلام کرد که پرونده بابک زنجانی در دادسراست و کيفرخواست صادر شده و به دادگاه رفته است.

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه نیز چهارم خرداد در یک نشست خبری گفته بود که کیفرخواست بابک زنجانی صادر شده و به دلیل نوع اتهامات، پرونده او در دادگاه انقلاب رسیدگی می‌شود.

به‌گفته رئيس سازمان بازرسی کل کشور خيلی از املاک پرونده بابک زنجانی به نام ديگران است و بايد به نام ذی‌نفع اول برگردد و طلبکاران نيز طلبشان را دريافت کنند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.