ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تشکیل ستاد بحران دهلران در پی گرمای ۵۱ درجه‌ای

شدت گرما در شهرستان دهلران در استان ايلام که از ۵۱ درجه گذشته، باعث تشکيل ستاد بحران شده است.

شدت گرما در شهرستان دهلران در استان ايلام که از ۵۱ درجه گذشته، باعث تشکيل ستاد بحران شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد پارياب، مدير هواشناسی دهلران گفته ورود سامانه گرما به اين شهرستان موجب افزايش دما تا ۵۱ درجه سانتی‌گراد شده است.

عبدالصاحی شريفی، رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران نيز گفته در چند روز گذشته بيش از ۳۵۰ نفر بر اثر گرما‌زدگی به بيمارستان مراجعه کرده‌اند.

شريفی از شهروندان خواسته به دليل شدت گرما و گرد وخاک حاکم بر منطقه در خانه‌های‌شان بمانند.

شدت گرما در دهلران به اندازه‌ای است که کولرهای آبی جوابگو نيست و بيش از ۱۵۰ کنتور برق نيز در اين شهرستان دچار سوختگی شده است.

اميد علی سبزی، فرماندار دهلران گفته با تصميم ستاد بحران، باید دفتر بهداشت و درمان شهرستان برای درمان بیماری‌های ناشی از گرمازدگی و هلال احمر در مورد امداد‌رسانی در جاده‌ها در آمادگی کامل باشند.

موج گرما در بيشتر شهرهای ايران به نزديکی ۴۰ درجه سانتی‌گراد يا بيشتر رسيده است. افزايش گرما در ايران باعث افزايش مصرف برق نيز شده است.

به گفته مسئولان وزارت نيرو در روزهای گذشته با رسيدن مصرف برق در ساعات پيک روز به مرز ۴۹ هزار مگاوات، قطعی‌های موردی برق در برخی کلان‌شهرهای کشور گزارش شده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.