ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

جسد دو سرنشین بالگرد «فلات قاره» در خليج فارس پیدا شد

جسد کاپیتان پرواز علی عزتی هنوز کف دریا است و غواصان موفق به انتقال آن نشده‌اند. جسد دیگر نیز به سبب صدمه شدید قابل شناسایی نیست.

دو تن از اجساد سرنشینان شرکت نفت فلات قاره در آب‌های خلیج فارس پیدا شد. با این حال از سرنوشت دیگر سرنشينان این بالگرد خبری در دست نيست.

يک بالگرد شرکت نفت فلات قاره ايران شامگاه دوشنبه ۲۲ تيرماه، در حالی که برای حمل يک مصدوم از اسکله جلالی در خليج فارس به سمت بوشهر حرکت می‌کرد، ارتباطش با رادار قطع شد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر، در اين بالگرد مفقود شده دو خدمه پرواز، مصدوم و همراه او حضور داشته‌اند.

اکنون خبرگزاری فارس درباره هویت اجساد یافت شده نوشت که جسد کاپیتان پرواز علی عزتی هنوز کف دریا است و غواصان موفق به انتقال آن نشده‌اند. جسد دیگر نیز به سبب صدمه شدید قابل شناسایی نیست.

صبح امروز شرکت نفت فلات قاره خبر داده بود که «تعدادی از قطعات اين بالگرد که ساعت ۲۲:۲۰ دقيقه شب گذشته ناپديد شده بود توسط يکی از شناورهای اين شرکت پيدا شد.»

قطعات یافت‌شده شامل دو صندلی، سه جلیقه نجات، یک قطعه فایبر گلاس و یک کپسول اکسیژن مخصوص بالگرد است.

خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران، ایرنا به نقل از متخصصان پرواز، دلیل سقوط را نقص فنی ناشی از قفل شدن پروانه این بالگرد اعلام کرد.

در حال حاضر تيم جست‌وجويی شامل۱۶ شناور و دو بالگرد عملیات جست‌وجو را ادامه می‌دهند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.