ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بانک‌های یونان همزمان با افزایش مالیات بازگشایی شدند

بانک‌های يونان پس از سه هفته تعطيلی، بازگشايی شدند. همزمان ماليات بر مجموعه‌ای از کالاها و خدمات در اين کشور از ۱۳ درصد به ۲۳ درصد افزايش پيدا کرد.

بانک‌های يونان پس از سه هفته تعطيلی، بازگشايی شدند. همزمان ماليات بر مجموعه‌ای از کالاها و خدمات در اين کشور از ۱۳ درصد به ۲۳ درصد افزايش پيدا کرده است.

گشایش بانک‌های یونان در حالی صورت می‌گیرد که برخی محدوديت‌های مالی همچون عدم امکان انتقال سرمايه به خارج از يونان پا برجاست و مردم اين کشور با بالارفتن قيمت‌ها همراه با افزايش ماليات از جمله در تاکسی‌ها و رستوران‌ها روبرو هستند.

طی هفته‌های گذشته صف‌های طولانی انتظار برای دريافت پول از دستگاه‌های خودپرداز به بخشی از زندگی روزمره مردم يونان بدل شده بود. طی این مدت حداکثر مقدار مجاز برداشت پول از حساب‌های بانکی روزانه ۶۰ يورو بود.

از دوشنبه ۲۰ ژوئيه محدويت روزانه به هفته‌ای ۴۲۰ يورو تبديل شده است. به اين معنا که مردم يونان ديگر مجبور نيستند روزانه در صف‌های طولانی انتظار وقت بگذرانند.

يک هفته پيش، رهبران حوزه يورو با اعطای طرح نجات مالی ۹۶ ميليارد دلاری سه ساله‌ای به آتن موافقت کردند که در ازای آن، دولت يونان نيز متعهد به اجرای اصلاحات اقتصادی از جمله اصلاح قوانين کار، سيستم بازنشستگی و بالا بردن ماليات شد.

الکسيس سيپراس، نخست وزير يونان در مصاحبه تلويزيونی خود اصلاحات جديد را تحميل شده از طرف رهبران حوزه يورو خواند.

طرح رياضت اقتصادی جديد با ۲۲۹ رای موافق در مقابل ۶۴ رای مخالف و شش رای ممتنع از ۳۰۰ رای نمايندگان پارلمان اين کشور به تصويب رسيده بود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.