ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کری در ارتباط با توافق هسته‌ای ايران با رهبران کشورهای خليج فارس ديدار می‌کند

بر اساس مصاحبه منتشر شده با جان کری در روزنامه«االشرق الاوسط»، او با سران کشورهای عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرين، کويت، عمان و قطر ديدار خواهد کرد.

جان کری، وزير امور خارجه آمريکا برای تشريح جزئيات توافق هسته‌ای ايران و اطمينان خاطر دادن به دولت‌های عرب خليج فارس با سران اين کشورها در قطر ديدار خواهد کرد.

جان کری، وزیر خارجه آمریکا

به گزارش خبرگزاری رويترز، جان کری اين خبر را روز چهارشنبه ۲۲ ژوئيه/۳۱تير در گفت و گو با روزنامه «الشرق الاوسط» عنوان کرد.

متحدان آمريکا در خليج فارس به‌رغم استقبال از توافق اخير بدست آمده ميان ايران و قدرت‌های جهانی، تهران را به دخالت در کشورهای عرب منطقه از جمله يمن و بحرين متهم می‌کنند.

بر اساس مصاحبه منتشر شده با جان کری در روزنامه«االشرق الاوسط»، او با سران کشورهای عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرين، کويت، عمان و قطر ديدار خواهد کرد.

کری در بخشی از مصاحبه خود گفت: «ما کنگره را برای تأييد توافق هسته‌ای با ايران قانع خواهيم کرد.اين توافق امنيت منطقه خاورميانه را افزايش می‌دهد.»

وزیر خارجه آمریکا همچنين در مصاحبه خود صحبت‌های اخير خامنه‌ای رهبر ايران را «نگران کننده» توصيف کرد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Farid

    میخواهد امضای  چند قرار داد میلیاردی فروش اسلحه  را بگیرد؟!