ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سخنگوی ارشاد: به خواننده زیرزمینی که برای انرژی هسته‌ای خوانده مجوز نداده‌ایم

سخنگوی وزارت ارشاد اظهار امیدواری کرده بود که امیر تتلو، خواننده زیرزمینی به دلیل «تغییر رویکرد» خود بتواند مجوز فعالیت دریافت کند. او اکنون گفته وزارت ارشاد «چراغ سبزی» به این خواننده نشان نداده است.

حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی چندی پیش اظهار امیدواری کرده بود که امیر تتلو، خواننده زیرزمینی به دلیل «تغییر رویکرد» خود و خواندن ترانه‌ای در حمایت از انرژی هسته‌ای بتواند مجوز فعالیت دریافت کند. او اکنون گفته است وزارت ارشاد «چراغ سبزی» به این خواننده نشان نداده است.

بزرگ‌ کنید
حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد گفت که وزارت ارشاد از «تغيير رويه خوانندگان زيرزمينی و پيوستن آن‌ها به ارزش‌ها» حمايت می‌کند.

نوش‌آبادی در نشست مطبوعاتی خود در روز دوشنبه ۵ مردادماه در مورد فعالیت امیر تتلو گفت که وزارت ارشاد از «تغيير رويه خوانندگان زيرزمينی و پيوستن آن‌ها به ارزش‌ها» حمايت می‌کند. او گفت: «از نظر ما ايرادی ندارد که يک خواننده يا هر هنرمند ديگری به اشتباه خود پی ببرد و با برگشتن به آغوش ملت بخواهند روی زمين کار کند.»

امير تتلو در يک سال گذشته برای دريافت مجوز قانونی رویکرد خود را تغییر داده تا بتواند کنسرتی برگزار کند. او در آخرين کار خود که با عنوان «انرژی هسته‌ای» منتشر شد؛ از مواضع جمهوری اسلامی در مورد مسائل انرژی هسته‌ای حمایت و در مقابل از آمريکا انتقاد کرده است.

بزرگ‌ کنید
نماهنگ «انرژی هسته‌ای»

نماهنگ «انرژی هسته‌ای» به کارگردانی اردشير احمدی و با حمايت نيروی انتظامی، نيروی دريايی و گروه فرهنگی هنری دل‌صدا و شبکه اينترنتی نصر ساخته شده است.

سخنگوی وزارت ارشاد با این حال در ادامه سخنان خود افزود: «البته درباره اين فرد بايد صلاحيت‌های عمومی نيز مورد بررسی قرار گيرد و تبعاً نهادهای ديگری غير از وزارت ارشاد در اين حوزه نيز دخيل خواهند بود.»

نوش‌آبادی گفت: «هرچه هست تاکنون چراغ سبز و مجوزی برای کارهای اين خواننده از سوی وزارت ارشاد صادر نشده است.»

سخنگوی ارشاد پیش از این درباره شرايط فعاليت مجاز تتلو گفته بود وزارت ارشاد به گذشته‌ افراد مجوز نمی‌دهد و مهم رويکرد امروز آن‌هاست.

به‌گفته نوش‌آبادی، امیر تتلو نماهنگ «انرژی هسته‌ای» خود را ابتدا برای صداوسيما فرستاده بود که آن‌ها مجوز پخش آن را صادر نکردند او گفته بود بسياری از مسائل رفع شده و وزارت ارشاد امیدوار است تا تتلو بتواند مجوز بگيرد.

امیرحسین مقصودلو ملقب به «امیر تتلو» متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۲ در تهران، از خوانندگان موسیقی زیرزمینی ایران است و در سبک «آر.ان.بی» می‌خواند. او در سال ۱۳۸۵ در شبکه وبلاگ‌های فارسی‌زبان کارش را شروع کرد و آثارش را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

تتلو دو سال پیش در صفحه فیس‌بوکش درباره نماهنگ «انرژی هسته‌ای» توضیح داد و نوشت که این نماهنگ را صرفاً با این امید که به او مجوز فعالیت قانونی بدهند، اجرا و تولید کرده است.

این خواننده در همان زمان مدتی توسط نیروی انتظامی بازداشت شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • faryad

  پس چرا به خواننده زمینی که هسته ای نخوانده  مجوز نمیدهید؟!

 • faryad

  وبه این میگویند: حکومت دیکتاتوری !

 • بهنام

  به این میگویند از آب گل آلود ماهی گرفتن . بعضیها به هر ذلتی تن میدهند برای معروف شدن و پول در آوردن .

 • hamid

  روش‌های استبداد‌ها در همه جا یکی‌ است!! دیروز بنا به خواست "رهبر" همه باید شعار میدادند که انرژی هسته‌ای حق مسلم ما است!!" حالا باید بنا به خواست "رهبر" همه بگویند امضا تسلیم نامه حق مسلم ما است!! جام زهر را میخواهند به ملت بزور شعار بنوشانند! شاد باشید. حمید