سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پودموس از کجا می‌آید و اسپانیا را به کجا می‌برد؟

گلسا حسن‌زاده- برای بسیاری از کسانی که شاهد ظهور پودموس در صحنه‌ سیاسی اروپا بودند این سوال وجود دارد که این پدیده‌ سیاسی توسط چه کسانی و چگونه شکل گرفت.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • عرفان

  کاش ایران هم فقط یه دونه از این ایگلسیاس ها داشت.

 • کوروش

  دباره یونان هم می گفتن سیربزا نمیتونه قدرت بگیره، ولی میبینید که یه اتحادیه اروپا رو الان به صف کردن که به حرفشون گوش بدن.

 • علی

  اگر یونان موفق شود ،بعد اسپانیا و پرتقال پشت سر خواهند آمد.فرق توافق هسته ای ایران و یونان در این است که در جریان هسته ای آمریکا و 5+1 با هم متحد شدند اما یونان باعث اختلاف و دو دستهگی را درپارلمان اروپا بوجود آورده است .امید وارم هر چه زودتر دنیا مثل دوران جنگ سرد به دو قطبی تقسیم شود،چون به نفع مردم است.

 • محمود آقا خراباتی

  اینها هیچ گونه شانسی برای تغیر سیستم در انتخاپات نوامبر جاری ندارند.

 • اشکان

  کاری به مسائل سیاسی ندارم.اینطور که در مقاله آمده این بابا ۲ تا لیسانس دارد؛ ۳ تا فوق لیسانس و ۱ دکتری. آخه چرا؟ که چه بشود؟! نمیتوان گفت علاقه به علم بوده. علم و دانش را با کارت عضویت کتابخانه بهتر میتوان بدست آورد تا رفتن به دانشگاه. کسی را می شناسم با ۲۵ سال سن و مدرک دوم دبیرستان در تخصص خودش(دینامیک سیالات  محاسباتی)دانشجویان دکتری مکانیک سیالات و هوافضا ازش کمک میگیرند.به تجربه شخصی  میگویم آدمهای مدرک جمع کن معمولا عقده حقارت دارند ومیخواهند خود را پشت عنوان و مدرک پنهان کنند.این یارو اگر ۱۸ سالگی رفته باشد دانشگاه تا ۳۴ سالگی درس خوانده الان هم که ۳۷ سالش است.این روانپریشی نیست؟

 • علی

  پودوموس به زبان اسپانیائی یعنی "می توانیم"،تنها امید برای تغیرات اساسی در اسپانیا