ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

صيد با ماده سمی کلر، جان آبزيان گيلان را به خطر انداخته است

صيد ماهی با ماده سمی کلر در رودخانه سياهمزگی در منطقه گنجار منجر به تلف شدن دو هزار قطعه از انواع آبزيان شده است.

علی فرهی، رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان شفت در استان گيلان هشدار داده که صيد ماهيان به وسيله ماده سمی کُلُر در رودخانه سياهمزگی «فاجعه زيست محيطی» است.

فرهی، يکشنبه ۱۱ مرداد به خبرگزاری دانشجويان ايران، ايسنا، گفته که صيد ماهی با ماده سمی کلر در رودخانه سياهمزگی در منطقه گنجار منجر به تلف شدن دو هزار قطعه از انواع آبزيان شده است.

رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان شفت اين رويداد را «فاجعه» دانسته و خبر داده فردی که برای صيد ماهی در رودخانه سياهمزگی از کلر استفاده کرده، بازداشت شده است.

او ابراز اميدواری کرده که با برخورد دستگاه قضايی با اين فرد، «ديگران در منطقه عبرت بگيرند». به گفته اين مقام سازمان محيط زيست، در سال‌های اخير صيد آبزيان با استفاده از ماده سمی کلر به «معضلی برای رودخانه سياهمزگی» تبديل شده است.

سال گذشته نيز در کرمان فردی با ريختن کلر به هليل‌رود اقدام به صيد ماهی کرده بود. در اتفاق مشابهی ديگر نيز در سال ۱۳۹۱ فردی با ريختن کلر به رودخانه کشکان در استان لرستان باعث مرگ هشت هزار ماهی شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.