ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پناهجویان از مجارستان به سمت اتریش و آلمان حرکت کردند

مجارستان به پناهجویان اجازه داد با قطار به سمت وین و مونیخ حرکت کنند. اتریش یک قطار را که ۱۵۰ پناهجو سرنشین آن بودند در مرز مجارستان متوقف کرد.

مجارستان به پناهجویان اجازه داد با قطار به سمت وین و مونیخ حرکت کنند. اتریش یک قطار را که ۱۵۰ پناهجو سرنشین آن بودند در مرز مجارستان متوقف کرد.

پناهجویان سرانجام موفق شدند از ایستگاه مرکزی قطار بوداپست بلیط به سمت اتریش و آلمان را تهیه کنند.

به‌گفته سخنگوی پلیس اتریش، مأموران اتریشی روز دوشنبه ۳۱ اوت / ۹ شهریور در شهر «هگی‌شالوم» وارد قطار شده و پناهجویانِ سرنشین این قطار را کنترل کردند. هر پناهجویی که پیش از این درخواست پناهندگی در مجارستان کرده بود اجازه نیافت وارد خاک اتریش شود. بقیه پناهجویان با یک قطار محلی به وین فرستاده شدند.

پناهجویانی که به وین اعزام شدند برای درخواست پناهندگی در اتریش به مراکز پذیرش پناهجویان معرفی می‌شوند اما مأموران اتریشی مانع از رفتن بقیه افراد به آلمان نمی‌شوند و این افراد می‌توانند به سفر خود به آلمان ادامه دهند.

در این قطار سریع‌السیر ۳۰۰ مسافر وجود داشت.

پیش از آن، در بوداپست، پایتخت مجارستان، صدها پناهجو قطار به سمت وین، مونیخ و برلین را سوار شدند. این در حالی بود که پلیس تمام روز مانع از سفر آن‌ها شده بود.

بخش بزرگی از این پناهجویان سوری هستند.

بر اساس آخرین خبرها پلیس اتریش بعد از ظهر روز دوشنبه قطار دوم را هم در مرز مجارستان متوقف کرده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • حمید

    آلمان نیروی کار متخصص نیاز دارد به خصوص برای آینده.