ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پیروزی اصولگرایان در انتخابات شورای شهر تهران

در جلسه روز سه‌شنبه ۱۰ شهریور / یکم سپتامبر شورای شهر تهران، انتخابات هیأت رئیسه سومین سال این شورا برگزار و مهدی چمران به ریاست آن برگزیده شد.

در جلسه روز سه‌شنبه ۱۰ شهریور / یکم سپتامبر شورای شهر تهران، انتخابات هیأت رئیسه سومین سال این شورا برگزار و مهدی چمران به ریاست آن برگزیده شد.

شورای شهر تهران

احمد مسجد جامعی، به عنوان نامزد اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران نتوانست رأی لازم را در برابر مهدی چمران، نامزد اصولگرایان به‌دست آورد.

مهدی چمران ۱۷ رأی و احمد مسجد جامعی ۱۳ رأی کسب کردند. یک رأی نیز سفید بود.

با این حال از آرای مهدی چمران نسبت به سال گذشته یک رأی کم شد.

در انتخابات هیأت رئیسه دوره چهارم شورای شهر تهران همچنین مرتضی طلایی با ۱۶ رأی نایب رئیس شورای شهر تهران شد.

احمد حکیمی‌پور، از اصلاح‌طلبان، در رقابت با طلایی ۱۵ رأی کسب کرد.

آرای مرتضی طلایی نیز نسبت به سال گذشته یک رأی کمتر بود.

همچنین در این انتخابات محسن پیرهادی و ابوالفضل قناعتی از اصولگرایان و محمدمهدی تندگویان و ولی‌الله شجاع‌پوریان از اصلاح‌طلبان برای کسب صندلی منشی اول  و دوم هیأت رئیسه به رقابت پرداختند که قناعتی با ۱۷ رأی به‌عنوان منشی اول و پیرهادی با ۱۷ رأی به عنوان منشی دوم شورای شهر تهران انتخاب شدند. دو اصلاح‌طلب هر کدام ۱۴ رأی به‌دست آوردند.

برای مسئولیت سخنگویی شورای شهر تهران، اسماعیل دوستی از اصلاح‌طلبان و رضا تقی‌پور، وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد و از اصولگرایان به رقابت پرداختند که تقی‌پور با ۱۶ رأی انتخاب شد. دوستی ۱۴ رأی کسب کرد و یک رأی نیز سفید بود.

بدین ترتیب تمام ارکان اصلی شورای شهر تهران به دست اصولگرایان افتاد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • nader

    خودشان بخودشان رای میدهند تا چپاول کنند!