ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کابینه جدید یونان تشکیل شد

هیأت دولت جدید یونان از امروز مسئول ادامه مذاکرات با وام‌دهندگان اروپایی در بسته جدید پیشنهادی و اعمال برنامه‌های جدید ریاضت اقتصادی در یونان شد.

الکسیس سیپراس، نخست وزیر یونان، چهارشنبه ۲۳ سپتامبر/ اول مهر کابینه جدید دولت خود را تشکیل داد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، الکسیس سیپراس که پس از انتخابات یکشنبه ۲۰ سپتامبر ناچار به تشکیل دولت ائتلافی شد، کابینه جدید را با ابقای تعدادی از وزرای سابق تشکیل داد.

یورگوس کاتروگالوس در مقام وزارت کار، یانیس موزالاس در مقام وزارت مهاجرت و اِوکلید زاکالوتوس در مقام وزارت دارایی از وزرایی هستند که در مقام خود ابقا شده‌اند.

هیأت دولت جدید یونان از امروز مسئول ادامه مذاکرات با وام‌دهندگان اروپایی در بسته جدید پیشنهادی و اعمال برنامه‌های جدید ریاضت اقتصادی در یونان شد.

در بسته جدید پیشنهادی، یونان برای پرداخت بدهی ۸۶ میلیارد یورویی خود به وام‌دهندگان از بودجه مستمری بگیران و بودجه کلی بیمه تأمین اجتماعی خواهد کاست و میزان مالیات کشاورزان را دو برابر خواهد کرد.

در این برنامه جدید گشایش بازارهای محدود رقابتی و ساختن فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی نیز گنجانده شده است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.