ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درگذشت

هادی نوروزی، کاپیتان تیم پرسپولیس به دلیل سکته قلبی درگذشت.

هادی نوروزی، کاپیتان تیم پرسپولیس به دلیل سکته قلبی درگذشت.

هادی نوروزی، کاپیتان تیم پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این بازیکن ۳۰ ساله پرسپولیس ساعت چهار صبح روز پنج‌شنبه ۹ مهر بر اثر سکته قلبی به کما رفته و جانش را از دست داده است.

منابع خبری ورزشی در ایران، مرگ این بازیکن جوان را «باور نکردنی و شوک بزرگ به فوتبال» کشور توصیف کرده‌اند.

بر پایه آمارهای رسمی، بیماری‌های قلبی و عروقی نخستین عامل مرگ ایرانی‌هاست.

هادی نوروزی متولد ۱۳۶۴ بابل بود و پیش از پیوستن به پرسپولیس، سابقه بازی در باشگاه‌های داماش ایرانیان و نفت تهران را داشت.

او در فصل ۸۵-۸۶ به پرسپولیس پیوست اما حتی یک بار هم بازی نکرد و بعد از یک فصل نیمکت‌نشینی در این تیم، به داماش ایرانیان پیوست و در ۲۲ بازی ۱۰ گل به ثمر رساند.

او پس از درخشش در لیگ، به پرسپولیس پیوست و در اولین فصل حضور مجددش در این تیم، بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌رفت اما به مرور به یکی از بازیکنان ثابت تبدیل شد.

نوروزی تیرماه امسال نیز قرارداد خود را با تیم پرسپولیس تمدید کرده بود و به عنوان کاپیتان اول این تیم به میدان می‌رفت.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • چریک فدایی ایران

    چرا هادی آخه؟؟؟؟؟؟ اینهمه فسیل هزار ساله مفت خور هستن، چرا هادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باورکردنی نیست وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!

  • mansour

    ***!روحش شاد