سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

قیمت آب تا ۳۰ درصد افزایش یافت

دولت ایران قیمت جدید آب شرب شهری در کاربری‌های خانگی و غیرخانگی را از روز دوشنبه ۱۳ مهرماه به اجرا گذاشت. بر این اساس تعرفه‌های آب ۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش یافت.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • شهروند درجه سه

    مسکن را مجانی میکنیم، اتوبوس را مجانی میکنیم، برق را مجانی میکنیم ، ... را مجانی میکنیم. شما به اینها راضی نشوید ، ما شما را به مقام انسانیت میرسانیم. اینها غنائم اسلام است ، دستور دادم که اینها را به مستضعفین بدهند به ملت بدهند. این پدر و پسر شهرهای ما را خراب کردند قبرستانها را آباد کردند. بیست سال طول میکشد تا مملکت را برگردانیم به آنجایی که محمدرضای خائن تحویل گرفت. ............... خدا همه ما را آدم کند انشااله. امام خمینی(ره)

  • چریک فدایی ایران

    باید تا ۱۰۰۰ درصد افزایش پیدا کنه و فشار آب رو هم پایین بیارن. ۵۰ - ۴۰ درصد کشاورزی رو تعطیل کنند و لوله های سیستم آبرسانی رو تغییر بدن. شاید فرجی حاصل شد و از این گرداب دهشتناگ بی آبی جان سالم به در بردیم. البته عرضه ی این کارها رو در جمهوری پربرکت نمیبینم.