ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

معاون پارلمانی حسن روحانی: معاون بسیج دانشجویی درباره حجاب دروغ‌ نگوید

مجید انصاری، معاون پارلمانی حسن روحانی رئیس‌ جمهوری ایران، فرشته روح‌افزا، معاون بسیج دانشجویی را به «دروغ‌گویی» متهم کرد.

مجید انصاری، معاون پارلمانی حسن روحانی رئیس‌ جمهوری ایران، فرشته روح‌افزا، معاون بسیج دانشجویی را به «دروغ‌گویی» متهم کرد.

مجید انصاری، معاون پارلمانی حسن روحانی رئیس‌ جمهوری ایران

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، انصاری گفته که این مقام بسیج دانشجویی «دست از دروغ‌پردازی بردارد.»

سایت سازمان بسیج دانشجویی در تاریخ ۲۷ مهر به نقل از فرشته روح‌افزا نوشته: «در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس برای تدوین قوانین حجاب و عفاف که حدود دو ماه قبل برگزار شد و بنده نیز حضور داشتم، آقای حجت‌الاسلام مجید انصاری گفت که شما (مجلس) مدل کشور ترکیه و لبنان را پیاده‌سازی کنید، مقوله حجاب را‌‌ رها کنید تا هرکس دوست دارد حجاب داشته باشد.»

انصاری این سخنان روح‌افزا را رد کرده و افزوده: «به هیچ عنوان در کمیسیون فرهنگی نگفته‌ام که مجلس ما مدل کشورهای ترکیه و لبنان را پیاده‌سازی کند و این‌که باید مقوله حجاب را‌‌ رها کرد.»

معاون پارلمانی روحانی، این سخنان را «بدخلاقی سیاسی و رسانه‌ای» توصیف کرده و افزوده: «این دروغ به عمد منتشر شده تا خوراکی برای برخی افراد در جلسات مذهبی به‌منظور تحریک احساسات دینی مردم باشد.»

انصاری در مورد جلسه کمیسیون فرهنگی نیز گفته: «در آن جلسه تاکید کردم که موضوع حجاب امری اعتقادی و فرهنگی است و باید روی موضوع فرهنگ‌سازی اهتمام ویژه‌ای شود اما متأسفانه این خواهر (روح‌افزا) که به نقل قول کذب پرداخته یا صحبت‌ها را گوش نکرده یا به عمد، با طرح این موضوع خوراکی برای مجامع خاص در این ایام و علیه دولت و اینجانب فراهم کرده است.»

حجاب از سال ۱۳۵۸ خورشیدی در ایران اجباری شده است. در طی ۳۷ سال گذشته مأموران پلیس و نیروهای بسیج با آن‌چه «بدحجابی» می‌نامند، مقابله می‌کنند.

به‌تازگی نیز پلیس ایران اعلام کرده که رانندگان زن را که «بدحجاب» باشند، جریمه خواهد کرد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • hasani

    بنده خدا چرا تکذیب کردی و اعتبارت را از بین بردی ؟!

  • Majid

    آقای انصاری خود  دروغ میگوید که میفرمایند "موضوع حجاب امری اعتقادی و فرهنگی است و باید روی موضوع فرهنگ‌سازی اهتمام ویژه‌ای شود"   که حجاب امری الهی است ونه  اعتقادی است و نه فرهنگی!!!  و اگر تنها فرهنگی است پس اعتقادی بودنش چی شد و چرا  باید در آن ساخت و ساز کرد ؟؟؟ خلاصه اینکه تمامیت جمهوری ولایت بر مبنای دروغ است و بس.