ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

روسیه برای اولین بار منطقه پالمیرا را بمباران کرد

ارتش روسیه اعلام کرد که برای نخستین بار منطقه پالمیرا در سوریه را بمباران کرده است.

ارتش روسیه اعلام کرد که برای نخستین بار منطقه پالمیرا در سوریه را بمباران کرده است.

به‌گزارش خبرگزاری فرانسه، وزارت دفاع روسیه در بیانیه روز دوشنبه دوم نوامبر / ۱۱ آبان خود گفته است که جنگنده‌های این کشور یک «موضع دفاعی» و «پدافند ضدهوایی» گروه دولت اسلامی (داعش) را را در منطقه «تدمُر» متلاشی کرد.

«تدمر» نام عربی «پالمیرا»ست که وزارت دفاع روسیه در بیانیه خود به جای پالمیرا از آن استفاده کرده است.

وزارت دفاع روسیه در این بیانیه بیلان حملات دو روز اخیر خود را منتشر کرده است.

بر این اساس «در این دو روز نیروی هوایی روسیه ۱۳۱ پرواز از پایگاه هوایی "حیمیم" در سوریه انجام داده و ۲۳۷ موضع تروریست‌ها را در استان‌های حما، لاذقیه، حمص، دمشق، حلب و رقه متلاشی کرده‌اند.»

روسیه از روز ۳۰ سپتامبر / ۸ مهر عملیات نظامی در سوریه را آغاز کرد. در این مدت روسیه با بمباران هوایی و سپس شلیک موشک‌های کروز از دریای خزر، مخالفان حکومت اسد را هدف گرفته است.

هفته گذشته زمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد در ماه اکتبر با حملات روسیه، در مجموع ۱۲ بیمارستان در استان‌های ادلب، حلب و حما بمباران و دست‌کم ۳۵ بیمار و پزشک کشته و ۷۲ نفر زخمی شده‌اند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • mansour

    من نمی فهمم که چرا ان عده از ایرانیان فریب خورده از مزدوران عرب وهابی و یهودی صهیونیست که در جریان انقلاب نافرجام مخملین  ۸۸  به سرکردگی اکبر هاشمی رفسنجانی شعار (نه غزه، نه لبنام ،جانم فدای ایران)سر دادند،چرا از حملات روسیه علیه عرب وحشی وهابی-تکفیری- سلفی ، ناراحت هستند؟ سوریه در حال حاضر مرغ قربانی در عروسی و عزا شده است و نابودی عرب وحشی(داعشی) روابط نیمه حسنه رژیم آخوندی با حماس و کلأ فلسطین را به حد صفر رسانده  و کمک های مالی ایران به حماس هم قطع شده است.به قول معروف کور از خدا چی میخواد،دوچشم بینا!فعلأ یک چشم ایرانیان روشن شده و انشاء الله چشم دیگر هم پس از تغییر سیاست خارجی ایران و دولت امریکا ،روشن خواهد شد و کمک مالی و تسلیحاتی ایران به برادران و خواهران شیعی لبنانی ،جهت مبارزه با رژیم تروریست یهودی -صهیونیستی هم قطع و فقط به کمک انسانی و و بهدشتی محدود می گردد.