ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بازداشت معترضان مقابل زندان اوین

رضا ملک و هاشم زینالی به مکانی نامعلوم انتقال یافتند.

تعدادی از فعالان سیاسی و مدنی معترض که صبح شنبه ۳۰ آبان مقابل زندان اوین تجمع کردند، بازداشت و به نقاط مختلفی منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر، شنبه ۳۰ آبان نیروهای گارد ویژه نیروی انتظامی به همراه نیروهای امنیتی معترضانی را که در مقابل زندان اوین تجمع کرده بودند را بازداشت کردند و به چند بازداشتگاه بردند.

هاشم زینالی پدر سعید زینالی دانشجویی که از ۱۸ تیر ۷۸ مفقود شده است، سیمین عیوض زاده مادر امید علی شناس زندانی سیاسی، رضا ملک زندانی سیاسی سابق، محسن شجاع و تعدادی از شاگردان محمد علی طاهری در میان بازداشت ‌شدگان هستند.

بر اساس این گزارش، بازداشت شدگان ابتدا به کلانتری ولنجک و سپس به بازپرسی دادسرای اوین و از آن‌جا به دیگر بازداشتگاه‌ها منتقل شدند.

سیمین عیوض زاده به همراه دیگر زنان بازداشت شده با دو خودروی ون به زندان قرچک ورامین برده شدند.

محسن شجاع و دیگر مردانی که از شاگردان محمد علی طاهری هستند به بند دو الف بازداشتگاه ویژه سپاه مستقر در زندان اوین منتقل شدند.

رضا ملک و هاشم زینالی نیز به مکانی نامعلوم انتقال یافتند.

پرونده تمام بازداشت شدگان در شعبه دو بازپرسی دادسرای اوین در حال بررسی است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.