ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ابتکار: سازمان محیط زیست به دلیل برخورد با زمین‌خواری «تهدید می‌شود»

معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران می‌گوید این سازمان به دلیل برخورد با زمین‌خواری، کوه‌خواری و تصرف اراضی ملی، «تهدید می‌شود».

معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران می‌گوید این سازمان به دلیل برخورد با زمین‌خواری، کوه‌خواری و تصرف اراضی ملی، «تهدید می‌شود».

بزرگ‌ کنید
معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ابتکار این تهدیدکنندگان را افرادی معرفی کرد که «منفعت شخصی داشته‌اند و صاحب نفوذ بوده‌اند.»

رئیس سازمان محیط زیست در این‌باره به جزئیات بیشتری اشاره نکرد.

او افزوده است که سازمان محیط زیست در مقابل این تهدیدات «عقب‌نشینی نمی‌کند».

معصومه ابتکار گفت که با پیگیری‌ها بخش عمده‌ای از تصرفات در «میانکاله مازندران، منطقه حفاظت‌شده ورجین در لوسانات تهران، استان فارس و استان هرمزگان» به سازمان محیط زیست برگردانده شده و این روند ادامه خواهد داشت.

بیشترین تصرف و ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی ملی و طبیعی در استان‌های تهران، البرز، اصفهان و استان‌های شمالی انجام می‌شود.

به‌گفته مقامات قضایی، دست‌کم ۱۱۵ هزار پرونده تصرف غیرقانونی منابع طبیعی در مراجع قضایی تشکیل شده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • حسن

    ایکاش قوه قضاییه بجای دستگیری روزنامه نگاران و اهلی فرهنگ کمی هم به جرایم دیگر میرسید.که یک وزیر با این صراحت از انان یاد میکند.