ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۵۰۰۰ پناهجو در سال ۲۰۱۵ جان خود را از دست دادند

نزدیک به یک میلیون پناهجو در سال جاری میلادی وارد اروپا شده‌اند. هزاران نفر اما در مسیرهای خطرناک جان خود را از دست داده‌‌اند.

نزدیک به یک میلیون پناهجو در سال جاری میلادی وارد اروپا شده‌اند. هزاران نفر اما در مسیرهای خطرناک جان خود را از دست داده‌‌اند.

سازمان بین‌المللی مهاجرت امروز، جمعه ۱۸ دسامبر / ۲۷ آذر اعلام کرد که در سراسر جهان ۵۰۰۰ نفر در مسیر فرار از جنگ و گرسنگی جان باخته‌اند.

به‌گزارش این سازمانِ مستقر در ژنو، دریای مدیترانه خطرناک‌ترین مسیر گریز پناهجویان بود. در سال جاری میلادی در این مسیر سه هزار و ۶۹۵ نفر کشته شدند. دو هزار و ۸۸۹ نفر از آن‌ها در مسیر مدیترانه مرکزی به سمت ایتالیا جان خود را از دست دادند.

در مسیر مدیترانه شرقی به سمت یونان و قبرس ۷۰۶ پناهجو کشته شدند.

سازمان بین‌المللی مهاجرت همچنین اعلام کرد که از ماه ژانویه ۲۰۱۵ تاکنون ۹۹۰ هزار و ۶۷۱ پناهجو به اروپا آمده‌اند و تا پایان سال جاری میلادی‌ این تعداد به یک میلیون نفر خواهد رسید.

کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان نیز امروز در گزارشی از آواره شدن ۶۰ میلیون نفر در جهان خبر داد. این تعداد آواره از زمان تأسیس سازمان ملل در ۷۰ سال پیش تاکنون بی‌سابقه است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.