ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

یک فرمانده لبنانی در حمله اسرائیل به دمشق کشته شد

تلویزیون المنار گزارش داد دو جنگنده اسرائیلی شامگاه شنبه به حریم هوایی سوریه تجاوز کردند و به ساختمانی مسکونی در نزدیکی دمشق چهار راکت دوربرد پرتاب کردند.

سمیر قنطار، فرمانده نظامی لبنانی عضو سابق سازمان آزادی‌بخش فلسطین شامگاه شنبه ۱۹ دسامبر/ ۲۸ آذر در حمله اسرائیل به دمشق، پایتخت سوریه، کشته شد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد، بسام قنطار برادر سمیر قنطار این خبر را یکشنبه صبح در فیس‌بوک خود تأیید کرد.

سمیر قنطار پس از ۲۹ سال حبس در اسرائیل، ژانویه ۲۰۰۸ در جریان تبادل زندانیان بین اسرائیل و حزب‌ الله آزاد شد. او به دلیل آن که طولانی‌ترین دوره حبس را در اسرائیل گذراند از سوی حزب الله لبنان لقب «سردار زندانیان لبنانی» را گرفت.

گفته می‌شود قنطار پس از آزادی به حزب‌الله لبنان پیوست.

تلویزیون المنار نیز گزارش داد که دو جنگنده اسرائیلی شامگاه شنبه «به حریم هوایی سوریه تجاوز کردند و به ساختمانی مسکونی در منطقه جرمانا در ۱۰ کیلومتری دمشق چهار راکت دوربرد پرتاب کردند».

این تلویزیون ویدئویی از منزل مسکونی قنطار پخش کرد که نشان می‌دهد آن ساختمان کاملاً ویران شده است.

مقامات اسرائیلی تاکنون هیچ واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.

از آغاز اعتراضات مخالفان دولت سوریه، نیروهای حزب الله لبنان در حمایت از دولت بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، در این کشور حضور دارند. پس از شروع درگیری‌ها و ناآرامی در سوریه، حزب‌الله به عنوان یکی از نیروهای خارجی درگیر در سوریه مطرح شده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • سام

    هرچند از مرگ کسی خوشحال نمی شوم اما باید گفت که زندگی بدون تروریست ها و ادم کش ها ارامش و اسایش بیشتر دارد رژیم ایران شرم ندارد یک *** و ***را ستایش می کند

  • شلم شوربا از تهران بگوکجایی همدیگه رو ببینیم.

    دانشجو جان دمت گرم عجب نوشتنی کردی. *** این البته درسته اما اسراییل از زرد کردن آقا خبر داره. به علاوه معلوم نیست که آیا آقا هنوز زنده است یا نه. چرا که *** یا واکگسی های ***اسلام در حال غلیانند تا یکی دیگه رو بکنن تو حلق مردم ایران یا اگر بتونن توی *** اما دیگه شامپانگ دیگه چیه! نکنه شامپانی رو میگی!!!

  • دانشجوی فلسفه ی اسلامی از تهران

    با سلام چرا سپاه فقط هات و پورت می کند؟؟ من مطمئنم که ا\گر اسراییل به ایران حمله کند حکومکت اسلامی و شخص خامنه ای زیر سبیلی رد می کند و به بروی خودش نمی آورد. همچنانکه در آن انفجار وحشتناک با ویروس اسراییلی در کامپیوترهای سپاه سرلشکر حسن مقدم، فرمانده کل نیروی موشکی سپاه را که مأمور یک پروژه موشکی بود به همراه بییش از صد و شانزده نفر از سپاهیان زبده که به تماشای آن موشک کذایی آمده بودند را کشت. این ویروس که از راه دور کنترل می شد توسط افراد نفوذی آیت الله خلبفه الرجوی و القدیفه مریم خانم الماه التابان لو رفته بود. آره بابا جون رهبری این حمله ی ویروسی اسراییل را مثا هر بو ورنگی و تعفنی لای ریش و سبیل رد کرد تا ملت نفهمند. او تنها ناراخت این بود که چرا کشور برادر اسراییل از بمب صدادار استفاده کرده و این تجاوزش رو به آقا با سرو صدا لو داده. آقا هر تجاوز یواشکی رو نه تنها استقبال می کند بلکه بدرقه هم می کند. و رهبری از این رفت و آمد الاستقبال - آلبدرقه خیلی هم خوشش می آید. ** حالا بیاییم بر سر بمب بارانها ی بی سر و صدای اسراییل در سوریه و عراق. که هیچ کس نباید بفهمد. چرا که اگر مردم دنیا بفهمند به ***آقا و بیهوده گویی او بیشتر پی می برند. چرا که سپاه بارها اعلام کرده که خط قرمزش عراق و سوریه است. اما به محض عبور خطر قرمز رژیم توسط اسراییل آقا زرد می کند. و امام رجوی که دلش را صابون زده که بعد از درکیری ایران و اسراییل اعلام سلطنت کند و با مریم ماه تابان برلب تخت خواب بنشیند و نرم نرمک شامپانگ بنوشد مایوس می شود و پیرو آقا در **فرو می رود. در حال من به سپاه و امام خامنه ای توصیه می کنم که امروز بهترین بهانه است تا دست به یک حمله ی زمینی٬ زیر زمینی٬ هوایی٬ دریایی٬ علنی و غیبی بزند تا حکومت فاسد اسلام ناب را از روز زمین پاک کند و شر اسلام برای همیشه کنده شود. من از خواننده درخواست می کنم تا اضداد و پارادکسال این نوشته با صعه صدر اسلامی بفهمد. دانشجوی فلسفه اسلامی از تهران