سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اعتراض ابراهیم یزدی به رد صلاحیت دو عضو نهضت آزادی

ابراهیم یزدی می‌گوید نهضت آزادی در هیچ «دادگاه صالحه‌ای» حضور نداشته که از غیرقانونی بودن آن سخن می‌رود. غفار فرزدی و هادی هادی‌زاده به دلیل عضویت در نهضت آزادی رد صلاحیت شده‌اند.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • عسکر

    آیت‌الله خمینی در زمان حیاتش در نامه ای خطاب به وزیر کشور وقت نوشت: اعضای نهضت آزادی «صلاحیت برای هیچ امری از امور دولتی یا قانون‌گذاری یا قضایی را ندارند و ضرر آن‌ها… از ضرر گروهک‌های دیگر بیشتر و بالاتر است». در این نامه همچنین آمده بود که «نهضت آزادی و افراد آن از اسلام اطلاعی ندارند و با فقه اسلامی آشنا نیستند.»

  • روزبه

    می بخشید فضولی می کنم نهضت آزادی چه برتامه ای. برای تغیر. و حل مشکلات جامعه دارد.. اگر این برنامه جدی باشد که طبیعی که شما را راه ندهند و باید افتخار کنید. و اگر برنامه شما چندان جدی و اساسی نباشد بدرد مردم نمی خورد.

  • hamid

    آقای یزدی اگر ذره‌ای از معنای آزادی میفهمیدی از حق تمام کسانی که استبداد سیاه دینی به آنها اجازه نامزد شدن نداده دفاع می‌کردی نه فقط از رفقای خودت! ! میدانی‌ که این استبداد دینی از حقوق انسان و حقوق شهروند هیچ نمیفهمد و ولایت را بطور مطلقه برای خود میشناسد!! عجب از شما و امثال شما که با فریب می‌خواهید برای این استبداد سیاه چهره " سالم"!؟ بسازید! خدا از گناه شما نگذرد. شاد باشید. حمید