ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

یک ایرانی از زندان امنیتی کالیفرنیا فرار کرد

مأموران زندان می‌گویند این اولین تلاش به فرار در دست‌کم ۲۰ سال گذشته بوده و نخستین‌بار در تاریخ این زندان است که مجرمینی موفق به فرار می‌شوند.

یک زندانی ایرانی به همراه دو زندانی دیگر با بریدن میله‌های فولادی از زندانی در کالیفرنیا گریختند.

مأموران زندان می‌گویند این اولین تلاش به فرار در دست‌کم ۲۰ سال گذشته بوده و نخستین‌بار در تاریخ این زندان است که مجرمینی موفق به فرار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، عملیات جستجو برای یافتن زندانیان فراری به جریان افتاده است.

«زندان مرکزی مردان اورنج کانتی» در کالیفرنیا یکی از زندان‌های به شدت امنیتی آمریکا به شمار می‌رود.

به گفته زندانبانان، زندانیان فراری آخرین بار ساعت پنج صبح رؤیت شده بودند اما تا ساعت هشت صبح هیچ خبری از آن‌ها نبود.

یکی از زندانیان فراری، حسین نیری ۳۷ ساله و متولد ایران بوده است. پلیس بین‌الملل حسین نیری را به اتهام آدم‌ربایی، شکنجه، ضرب و جرح و سرقت در سپتامبر ۲۰۱۴ بازداشت کرده بود.

حسین نیری متهم است که در سال ۲۰۱۲ یک توزیع‌کننده ماریجوآنا را ربوده، به بیایبان برده و در آن‌جا پس از آنکه آلت تناسلی‌ مرد را قطع کرده، با گاز او را سوزانده است.

حسین نیری پس از ارتکاب جرم در سال ۲۰۱۲ به ایران گریخت و وقتی قصد بازدید از خانواده‌اش در اسپانیا را داشت در پراگ، پایتخت جمهوری چک دستگیر شد.

حسین نیری از زمان دستگیری در سپتامبر سال ۲۰۱۴، به علت جرم سنگین حق آزادی مشروط هم نداشته است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • reza

  این آقا رضا متأسفانه بعد از ۳۷ سال زندگی درآمریکا بسیجی وار قضاوت نادرست و ناشایستی ازایرونی ها دارند ؛ و اشاره نکرده اند که خود در چه طبقه ای قرار گرفته اند؛ همه را با یک چوب زدن نادانی محض است ایرانیان موفق همه جای آمریکا ... ناسا و کتابخانهء کنگره ؛ کاخ سفید ؛مراکز پزشکی ؛ وکالت ؛ تحقیقاتی و دانشگاهی ازرتبه و جایگاهی شایسته برخوردارند.

 • پیمان حسینی

  اقا رضا دزد چه در ایران و چه در امریکا دزد است .ایرانیان مقیم امریکا در مکانهای علمی هم هستند .فقط دزدها بیشتر سر و صدا می کنند . و مغزها و دانشمندان بیشتر به کار تحقیق و پژوهش فعالیت داشته و درگیر کلک نیستند . اگر قرار باشد ایرانیان تخریب شوند اجازه دهید همان عریستان که خود را مالک بهشت می دانند تخریب کنند و لطفا هم زبان با دشمنلان مردم ایران سخن نگویید

 • چی چی گویی

  امیدوارم بگیرن *** و اگه نگیرنش پاش به خاک ایران برسه میگیرنش و با خیلی خیلی هیاهو بهش مدال افتخار میدن ههههههههه

 • مسعود

  ايراني ها و كره اي ها و چيني ها از راه كلك زندگي مي كنند اظهار نظر بالا به حدي ابلهانه است كه شايسته پاسخ نيست ، اما نبايد ترديد داشت كه كسي كه چنين اظهار نظري كرده با تعدادي كلاهبردار معاشر بوده و همه ايرانيان را مثل خودش و معاشرينش تلقي كرده

 • Reza

  27 سال در آمریکا زندگی کردم.ایرانی ها،کره ای ها،و چینی ها اقلیت هائی هستند که از نظر کلک و فساد در رده بالاقرار دارند.اکثر ایرانی ها چه در رده دکتر یا وکالت و بازاری ها تماما از راه کلک زندگی می کنند و این کلک ها را به عنوان فرار مغز ها به حساب می آورند.