سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«رئیس‌جمهوری در مسئله رد صلاحیت‌ها ورود کند»

دست‌کم دو سوم داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی با عناوین مختلف رد صلاحیت شده‌اند. علی مطهری از رئیس دولت خواست که در این مسئله ورود کند.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • حمید

  رد شدن صلاحیت از برای حرافی!؟! اینوسط ۳۷ سال از عمر ملتی دود شد با ورود مشتی صراف بازار و حراف بیسواد به این مجلس و آن مجلس نمایشی و از سر تا پا فاسد  و بیهوده!!! 

 • جمهوریخواه

  از یک تدارکچی امنیتی‌ و رابط جمهوری اسلامی با سازمانهای جاسوسی خارجی‌ که بخاطر سرسپردگی به حکومت ، رئیس جمهور رژیم شده است و در یک سفر دیپلماتیک آبروی فرهنگ ایرانی‌ را در موز‌ها از بین میبرد ، چه انتظاری دارید ؟؟! چرا از افراد بیشتر از ظرفیتها،توانایی‌ها و کوپن‌شان انتظار معجزه دارید ؟؟!

 • hasani

  ریس جمهور اعتدالیتان فعلا   وقت رسیدگی به اعتراض  ندارد!   پرونده انتخابات بسته شده.  رفته تور اروپا تا از مجسمه های اسلامی شده بازدید کند و میلیارد میلیارد قرار داد محرمانه  با شرکتهای ورشکسته ایتالیا  امضا کند....

 • nader

  ریس جمهور جزو باند ولایت است .  اگر نبود  ریس جمهورش نمیکردندو موسوی و کروبی را آزاد میکرد.