ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۲۰ کارگر مس خاتون‌آباد به زندان شهربابک منتقل شدند

۲۰ کارگر مجتمع مس خاتون‌آباد در شهرستان شهربابک استان کرمان که چند روز پیش بازداشت شده بودند، به زندان این شهرستان منتقل شدند.

۲۰ کارگر مجتمع مس خاتون‌آباد در شهرستان شهربابک استان کرمان که چند روز پیش بازداشت شده بودند، به زندان این شهرستان منتقل شدند.

خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، روز سه‌شنبه ۱۳ بهمن گزارش داد که تا کنون هیچ پاسخ مشخصی در مورد نوع اتهامات و روند پرونده قضایی این کارگران به خانواده‌های آن‌ها داده نشده است.

شماری از خانواده‌های کارگران بازداشتی ضمن ابراز نگرانی از ادامه بازداشت این کارگران گفتند: «بر اساس وعده‌های داده شده، امروز قرار است مسئولان  قضایی شهربابک با کارگران بازداشتی دیدار داشته باشند.»

این کارگران در روز سه‌شنبه ششم بهمن بازداشت شدند. کارگران بازداشت‌شده در اعتراض به اخراج کارگرانی که در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی امسال موفق به کسب نمره لازم نشده بودند، تجمع کرده بودند.

این اعتراض‌ها تا روز بازداشت کارگران ادامه داشت.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • حقیقتگو

    بله این است غیرت و فهم شعور میلیونها امت اسلام و افسار آخوند برگردن نهاده اخوندها که اگر بجای این چند کارگر فقیر تمامی جمعیت کرمان را دولتی شیطان صفت دستگیر و زندانی و حتی بقتل رسانده بودند ککشان نمی گزید و نمی گزد زیرا نماز و روزه و چنباتمه زدن پای منبرهای شیاطین در عبا و یا تلویزون های مبتذل اخوندی اهمیتش بیشتر است از دفاع هموطنش۱