ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرمانده کل سپاه: تهدیدات اصلی از مرزهای ایران دور شده است

جعفری با بیان این که ایران وارد «فاز جدیدی از تهدیدات» شده است گفت: «تا انقلاب اسلامی هست، با تهدید و توطئه از سوی دشمنان مواجهیم».

محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران ایران می‌گوید تهدیدات اصلی از مرزهای ایران دور شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرمانده کل سپاه پاسداران ایران، شنبه ۱۷ بهمن در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه در مراسم تشییع کشته شدگان سپاه در جنگ داخلی سوریه گفت که دلیل دفع تهدیدات در مرزهای ایران «گسترش مقاومت اسلامی» است.

همزمان با تشدید درگیری‌ها در حلب، روز جمعه ۱۵ بهمن ماه روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران از کشته شدن یک فرمانده و شش نفر از «بسیجیان داوطلب» درگیر در جنگ داخلی سوریه خبر داد.

جعفری با بیان این که ایران وارد «فاز جدیدی از تهدیدات» شده است گفت: «تا انقلاب اسلامی هست، با تهدید و توطئه از سوی دشمنان مواجهیم».

او هدف تمام تهدیدات را «ثابت» دانست و گفت که هدف «دشمنان» آن است که «جلوی توسعه انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی را بگیرند و باید بدانیم که هر چه انقلاب اسلامی جلو می‌رود دفاع از آن پیچیده‌تر می‌شود».

فرمانده کل سپاه پاسداران ایران درباره شرکت سپاهیان در جنگ داخلی سوریه گفت: «تدبیر این نیست که از ایران افراد زیادی برای رزم مستقیم به سوریه برود ولی ما شاهد اشتیاق و علاقه در بین پاسداران برای حضور هستیم».

در سه ماه گذشته بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای ایرانی درگیر در جنگ داخلی سوریه کشته شده‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران مداخله نظامی ایران و حضور سپاه پاسداران در سوریه را «دفاع از مقاومت اسلامی» خواند و گفت: «دفاع از سوریه، از رسیدن تهدیدات به مرزهای ما جلوگیری می‌کند».

جعفری اضافه کرد که «در عراق و سوریه از حریم ولایت دفاع می‌شود».

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در دیدار با خانواده‌های کشته‌شدگان ایرانی در جنگ داخلی سوریه گفت که آنها در واقع مدافع ایران‌اند.

جنازه‌های دو عضو سپاه پاسداران جمهوری اسلامی، محمدحسین سراجی و سید سجاد روشنایی که در جریان جنگ سوریه در دو شهر «نبل» و «الزهرا» در استان حلب سوریه کشته شدند، روز ۱۶ بهمن در قم خاکسپاری شد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مادرم مرا مرگ بر اسلام نامید از تهران

    این حرفهای احمقانه و جنایتکارانه برای توجیه کشته شدگان به تقصیر در جنگی خائنانه بر علیه مردم سوریه است. جعفری با لیسیدن دور دهان رهبری که حلوا خورده می خواهد به مردم بگوید که اینها در راهی ملی و میهنی کشته شده اند. در صورتیکه آنها در جنگ بر علیه دموکراسی و حقوق انسانی و دپر راه اسلام جنایتکار کشته شده اند. معلوم نیست چرا فرزندان خامنه ای در میان کشته ها نیستند. مردم بیدار شوید. پاسداران و بسیجیان بیدار شوید.

  • Farid

    تهدید اصلی مردم ایران ٬ ادامه حکومت داعشی  و  خفقان و فساد شما و بباد دادن سرمایه های ملی میباشد.....

  • Farid

    رسوایی جنسی در شبکه تلویزیونی انگلیسی‌زبان ایران یک گوینده‌ زن شبکه خبری انگلیسی‌زبان ایران "پرس تی.وی"، با کناره‌گیری خود از این شبکه پس از خروج اضطراری از ایران نوار صوتی آزار جنسی یکی از روسای شبکه به خود را منتشر کرد. در این فایل صوتی که سایت "روزآنلاین" آن را پخش کرده حمیدرضا عمادی مدیر خبر شبکه‌ی "پرس تی.وی" از شینا شیرانی؛ مجری زن شبکه پرس تی تقاضای رابطه جنسی می‌کند و الفاظ زشت بیرون از عرفی را به زبان می‌آورد. خانم شیرازی گفته به این دلیل که «دیگر نمی‌توانسته جزو سیستم و سازمانی باشد که به آن اعتقاد ندارد» از ایران خارج شده است. او هم‌زمان با انتشار این فایل صوتی و متن گفتگوهای نوشتاری، تاکید کرده که برای مدت‌ها در معرض مزاحمت جنسی مدیر خبر پرنفوذ شبکه‌ی "پرس تی.وی" قرار داشته است. به گزراش سایت "تقاطع" خانم "شینا شیرانی" بعد از اعلام کناره‌گیری از این شبکه در روز جمعه 5 فوریه، ابتدا تصاویری از خود را با پوشش روسری و آن‌چه "حجاب کامل" خوانده می‌شود، در صفحاتش در فیسبوک و توییتر منتشر کرد و در توضیح آن‌ها نوشت که مدیران "پرس تی.وی" حتی اجازه‌ی حضور وی در مقابل دوربین با این پوشش را نیز نمی‌دادند. او هم‌چنین تصویری از یکی از اجراهای خود را منتشر کرده و توضیح داده که بعد از آن اجرا به خاطر پوششش، جریمه شده و حتی نزدیک بوده کارش را از دست بدهد. وی در ادامه تصویری بدون حجاب از خود را در صفحه‌ی فیسبوکش گذاشته و تاکید کرده که زمان آن فرا رسیده تا «خود واقعی‌اش» را معرفی کند و «آزاد شود». بر اساس این گزارش آقای عمادی سابقه‌ی هم‌کاری با وزارت اطلاعات ایران در جریان اعتراف‌گیری تلویزیونی از بازداشت‌شدگان اعتراضات سال 2009 را در کارنامه‌ی خود دارد و به این دلیل، نامش در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار گرفته است. او هم‌چنین از جمله مدیران نزدیک به محمد سرافراز، رییس کنونی سازمان صداوسیما و رییس پیشین "پرس تی.وی" به شمار می‌رود http://www.iranpressnews.com/source/195283.htm