ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دیوار بلند اروپا در برابر جنگ‌زدگان سوری

کاریکاتوری از بیژن سلطانی

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهار

    به اروپا بلکه به کل جهان غرب انتقاد وارد است. 5 سال خونین در سوریه گذشت و دنیای غرب تنها زمانی به فکر سوریه افتاد که سیل مهاجرین دردسر ساز شد. وگرنه هرچه قدر هم مردم بی گناه سوریه لت و پار می شدند و کودکان معصوم از بین می رفتند جهان غرب (که مدافع حقوق بشر است) تمایلی جز ابراز نگرانی نداشت.

  • گودرزی

    خانم میترا، به شما پیشنهاد می کنم برو دوغتو بنوش! تو خودت کدوم ناکجا آبادی داری شلتاق می کنی که برای بقیه هم نسخه می پیچی!

  • میترا

    این جنگ زدگان محترم چرا راهی کشورهای اسلامی نمی شوند؟ نه تنها اروپا میل دارند بلکه در اروپا هم مرفه ترین کشور را میل دارند. اگر هم وسط راه اتفاقی افتاد شیون و زاری و فغان و وا اسلاما از مسلمان و مسیحی بر می خیزد. مگر یک کشور چقدر گنجایش پذیرش مهاجرهای ناشناخته و از نظر فرهنگی این همه نا همگون را دارد؟ هیچ ایرادی به آلمان وارد نیست. اقدامات بشر دوستانه هم بی حد وحساب نیستند و اولویت ها همیشه مهم هستند پون منابع همیشه محدود هستند.