ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

یک فرمانده سپاه شماری از نامزدهای انتخابات را «نفوذی‌های خائن» نامید

غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان، شماری از نامزدهای انتخابات پیش رو در ایران را «نفوذی‌های خائن» توصیف کرد.

غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان، شماری از نامزدهای انتخابات پیش رو در ایران را «نفوذی‌های خائن» توصیف کرد.

غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان

به گزارش سایت راه دانا، ابوحمزه گفت که «فتنه خط قرمز انتخابات است و نباید با انتخاب استحاله‌شده‌های فرهنگ غربی و نفوذی‌های خائن، راه را برای تسلط بیگانگان بر ملت باز کنیم.»

این مقام سپاه پاسداران در حالی شماری از نامزدهای انتخابات پیش رو را «نفوذی خائن» توصیف کرده که چند روز پیش علی سعیدی، مسئول نهاد نمایندگی رهبر جمهوری اسلامی ایران در سپاه پاسداران، دخالت این نهاد نظامی را در انتخابات رد کرده بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان می‌گوید که شماری از نامزدهای انتخابات می‌خواهند با «نفوذ» در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، «نظام را از درون تهی سازند تا دست دشمنان برای تعرض باز شود.»

پیش از این نیز محمدحسین نجات، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه در مورد انتخابات گفته بود که هیأت‌های اجرایی «به وظایف خود عمل نکرده‌اند» و هیأت‌های نظارت شمار زیادی از کاندیدا‌ها را رد خواهند کرد.

این سخنان این مقام نظامی با واکنش دولت روبه‌رو شد. محمدحسین مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور از مقام‌های نظامی خواست تا از سخنان مداخله‌جویانه در انتخابات خودداری کنند.

با این حال مقام‌های سپاه پاسداران از بیان سخنان مداخله‌جویانه در خصوص انتخابات عقب‌نشینی نکردند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری روز جمعه هفتم اسفند ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • شهروند درجه سه

    آقا غلام ! بقول مرحوم مش قاسم ، دروغ چرا؟ تا قبر آ، آ، آ ، آ ! ما که از همان سی و پنج شش سال پیش گفتیم اینها خائن هستند . شما باور نمی کردید و سر این قضیه هزاران نفر را کشتید و بسیاری را زندانی و آواره کردید و ملتی را بدبخت کردید! حالا دیر شده ، چون ثابت شده که شماها خائن تر از اینها هستید. ولی نمی دانم بعضی از این امت حزب اله حاضر در صحنه، از بیسیجی و غیره ، کی می خواهند بفهمند ! تا آن زمان نمی دانم چند ده هزار نفر باید کشته و زندانی و آواره شوند ؟! شما را به هرچه که دوست دارید دست از سر این ملت نگون بخت بردارید. دیگر بس است. شما هم مانند بعضی همکارانتان بروید امریکا یا یک کشور دیگر با پولهایی که جمع کردید بقیه زندگیتان را بکنید ، جرمتان را سنگین تر و پرونده خود را ننگین تر نکنید! گفتن از ما !

  • میترا

    رنگ رخسار خبر می دهد از سر درون. چه حسابی است که تمام این پاسدارها کریه هستند؟