ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

قاضی مصری کودکی چهار ساله را به جرم قتل به حبس ابد محکوم کرد

دادگاهی در قاهره پسربچه‌ای ۴ ساله را به جرم قتل به حبس ابد محکوم کرد.

دادگاهی در قاهره پسربچه‌ای چهار ساله را به جرم قتل به حبس ابد محکوم کرد. احمد منصور کارنی، در یک سالگی‌اش مرتکب چهار قتل شده بود و  هشت مرتبه نیز تلاش کرده بود افراد دیگری را به قتل برساند.

به نقل از روزنامه اسرائیلی «جروزالم پست» این کودک احتمالا اموال دولتی را تخریب کرده و مأموران پلیس را نیز تهدید کرده است.

این حکم عجیب در حاشیه محاکمه‌ای جمعی صادر شد. در این محاکمه جمعی، ۱۱۵ نفر  که علیه حکومت تظاهرات کرده بودند به حبس ابد محکوم شدند.

وکلا حکم حبس ابد این کودک چهار ساله را « دیوانگی، ورشکستگی قوه قضاییه مصر و حماقت» دانستند.

به گفته وکلا، قضات این پرونده از آغاز به شناسنامه مجرم نگاه نکرده بودند، بنابر این نمی‌دانستند که مجرم یک کودک چهار ساله است.

اکنون در شبکه‌های اجتماعی در این رابطه طوفانی از اعتراض به‌ پا شده است.

وقتی قاضی حکم حبس ابد این پسر بچه را در دادگاه اعلام کرد، او در دادگاه حاضر نبود.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • jalal

    چطور ممکنه در یک سالگی اش مرتکب ۴ قتل شده باشد‌؟!

  • میترا

    اگر عیسی در گهواره حرف زده، موسی نیل را دوشقه کرده و محمد ماه را، اگر علی در قلعه را از جا کنده و میتی 1400 سال است در چاه به زندگی قهرمانانه خود ادامه می دهد، چرا این کودک نتواند در یک سالگی 4 نفر را کشته باشد؟ هر کس به این امر ایمان ندارد مومن نیست. و البته نعمت عقل هم چیز خوبی است. برسد به دست زوار حرم قنبلین عظیمین!

  • مجتبی

    وقتی تلاش کرده که 8 نفر دیگر رو بکشه ، معلومه یک جانی بالافطره است . بزرگ بشه خدا میدونه که چی از آب در بیاد .یه چیزی در مایه های قاتل داعشی .