ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرج‌الله سلحشور، نویسنده و کارگردان ایرانی درگذشت

سلحشور در سال‌های گذشته با بیان اظهار نظرات تندی علیه سینماگران ایرانی و زنان سینمای ایران مورد انتقاد هنرمندان ایران قرار گرفته بود.

فرج‌الله سلحشور، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران، در سن ۶۳ سالگی به دلیل بیماری ریوی درگذشت.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، سلحشور از ۲۷ دی‌ماه به علت از کار افتادن ریه‌هایش در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بقیه الله بستری بود و صبح شنبه هشتم اسفند در این بیمارستان درگذشت.

سلحشور در سال‌های گذشته با بیان اظهار نظرات تندی علیه سینماگران ایرانی و زنان سینمای ایران مورد انتقاد هنرمندان ایران قرار گرفته بود. او گفته بود که بازیگران زن ایران هر یک خود «یک پا آنجلینا جولی هستند» و سینمای ایران «فاحشه‌خانه» است.

او فعالیت هنری خود را سال ۱۳۶۱ با بازی در فیلم توبه نصوح به کارگردانی محسن مخلمباف آغاز کرد.

از دهه ۷۰ سلحشور به عنوان کارگردان سریال‌های تاریخی و مذهبی، به ساختن سریال‌های «داستان‌های قرآنی» مانند مردان آنجلس، یوسف پیامبر و ایوب پیامبر پرداخت.

قرار است مراسم تشییع او، روز یکشنبه در خیابان باغ فیض تهران انجام و در امامزاده فیض دفن شود. پیکر بیشتر هنرمندان ایرانی در سال‌های اخیر در قطعه هنرمندان بهشت زهرای تهران به خاک سپرده می‌شود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • گیل آمرد

  چقدر بد است کسی بمیرد و مردم بیشترین چیزی که از او به یاد بیاورند، بی ادبی هایش باشد. واقعا «مرده آنست که نامش به نکویی نبرند»

 • داش آکل

  او هم نوعی انسان بود.

 • بهنام

  انجلینا جولی و برد پیت به خانواده و دوستانش پیام تسلیت فرستاده و برای بازماندگان صبر جمیل خواستارند . ( دروغ سیزده )

 • reza

  امیدوارم در آن دنیا با ساختن فیلم های خوب کاندید "اسکار" ورود به بهشت شود.روحش در آن دنیا شاد وزمین از وجودش راحت باد.