ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شاندیز؛ از "پارتی‌های شیطانی" تا دستگیری "رضا‌آنلاین"

جواد شاکری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان طرقبه و شاندیز، اتهام برخی بازداشت‌شدگان را فراهم کردن موجبات فساد دانسته که مجازات‌های سنگینی در پی دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان طرقبه و شاندیز گفته است که پلیس این شهر فرد معروفی به نام «رضا آنلاین» را بازداشت کرده که با راه‌اندازی گروه‌هایی با عنوان‌هایی مانند «مهمانی باز»، «رضا آنلاین برای همه»، «رضا آنلاین در همه جا» و … در شبکه‌های اجتماعی، امکانات، لوازم و ویلاهایی را برای برگزاری «مجالس مختلط» فراهم می‌‌آورده و «خودش هم عده‌ای از دختران و زنان جوان را در این‌گونه پارتی‌ها همراهی می‌کرده است.»

طرقبه و شاندیز در استان خراسان رضوی، پس از مشهد مهم‌ترین مکان‌های توریستی و گردشگری این استان هستند.

جواد شاکری به روزنامه خراسان گفته که علاوه بر رضا آنلاین، ۲۶ نفر دیگر هم بازداشت شده‌اند: «در میان دستگیرشدگان عوامل اصلی دیگری معروف به وی‌آی‌پی، دلتا و … نیز وجود دارند که بازجویی‌ها از آنان ادامه دارد.»

این افراد بر اساس «تحقیقات غیرمحسوس پلیس» بازداشت شده‌اند و به گفته شاکری، «تصاویر و فیلم‌هایی از متهمان اصلی این پرونده به دست آمده است که دختران و پسران را حتی در استخرهای مختلط نشان می‌دهد و سردسته آنان در حالی عکس‌هایی از دختران کنار خودش تهیه کرده است که آن‌ها با رضایت خود در کنار وی عکس گرفته‌اند.»

فیلم‌ها و تصاویری که جواد شاکری به آن‌ها اشاره کرده است، بحث حریم خصوصی را به میان می‌آورد که ر ایران عملا به رسمیت شناخته نمی‌شود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • داریوش

  افرین بر دختر و پسر شاد و عاشق ایرانی

 • نگار

  در همین ترکیه دختر بچه ها با پسربچه ها به پارتی می رند و از هم لب و بوسه می گیرند دختر پسر نباید جدا کرد فردا عقده ای می شوند

 • اتوسا

  من و دوست پسرم اشکان بارها به این جور پارتی ها رفتیم نمی دانم برچسب شیطان را از کجا اوردند کارخاصی انجام نمی دیم اهنگ شاد و تند گوش میدیم بچه ها با دوست پسرشون می رقصند و اگر هرکس دوست داشته می تونه نوشیدنی الکی میل کنه همین اندازه شاد نباشیم پس چکار کنیم

 • حمید

  وای وای دل و زیر دل آقا بدرد اومد. آخه به شما چه توی همه کار مردم دخالت دارید.