ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دختر ۱۵ ساله افغان توسط همسرش از طبقه سوم به بیرون پرتاب شد

سکینه ازبک، نوجوان پناهنده افغان که بعد از ضرب و شتم توسط شوهرش از بالکن طبقه سوم به بیرون پرتاب شده بود، در بیمارستان شریعتی رها شده است.

سکینه ازبک، نوجوان پناهنده افغان که بعد از ضرب و شتم توسط شوهرش از بالکن طبقه سوم به بیرون پرتاب شده بود، در بیمارستان شریعتی رها شده است.

عکس از آرشیو

به گزارش خبرگزاری هرانا، سکینه ازبک، نوجوان ۱۵ ساله پناهنده افغان و  ساکن صباشهر شهریار پس از ضرب و شتم توسط شوهرش از بالکن طبقه سوم خانه به بیرون پرتاب شده است.

سکینه ازبک که در حال حاضر در بیمارستان شریعتی بستری است هم از سوی خانواده و هم از سوی متهم (شوهر) در بیمارستان رها شده و بیمارستان نیز به دلیل بالا بودن هزینه‌های درمان که مبلغ هفت میلیون تومان است، حاضر به همکاری جهت استفاده مصدوم از خدمات مددکاری نشده است.

این گزارش می‌افزاید مسئولان انتظامی نیز تاکنون هیچ اقدامی درباره امنیت این دختر نوجوان در بیمارستان نکرده‌اند.

به گفته شری نجفی، مدیرعامل انجمن یاری کودکان، سکینه ازبک از دانش‌آموختگان مدرسه خودگردان کودکان افغان بازمانده از تحصیل و کودکان کار تحت نظر این انجمن است که در ۱۴ سالگی مجبور به ازدواج شده است. شوهر سکینه به دلیل اختلاف سنی و مشکلاتی که بین آن‌ها پیش آمده، درصدد بوده است این دختر را خفه کند. در نهایت، بعد از کتک زدن سکینه او را از بالکن طبقه سوم به بیرون پرتاب می‌کند. این اتفاق دو هفته پیش روی داده است و این نوجوان، به تازگی توانسته با انجمن یاری کودکان تماس بگیرد.

سکینه تحت عمل جراحی لگن قرار گرفته، فک وی شکسته و گوشش پاره شده است. پدر این دختر نوجوان نتوانسته است از پس هزینه بیمارستان برآید و به این دلیل سکینه در بیمارستان رها شده است.

در همین زمینه:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مرشد از بیرون از قفس

    جناب شهرام خان اگر از مملکت اسلامی کمی پاتون رو اونور تر بگزارید و مثلا به یک کشور اروپایی مدرن مثل کشورهای اسکاندیناوری و یا حتی انگلستان سفر کنید و در خیابان قلبتون بگیره بلافاصله شما رو به بیمارستان منتقل می کنن و بدون حتی یک ریال هر عمل جراحی که نیاز داشته باشید رو انجام می دن .. ایکاش کمی از بیرون از قفس ایران هم خبر داشتید و می دونستید همه جای دنیا مثل اون قفس بسته ای نیست که آخوندا براتون درست کردند و توش گیر افتادید

  • شهرام

    خطاب به فریاد :این کار چه ربطی به حکومت اخوندی ایران دارد که شما حکومت اخوندا را نکوهش کرده ای ؟ایا در کشورهای غربی مهاجران ایرانی را مجانی درمان می کنند؟زمانی که در بیمارستانهای ایران بیمار ایرانی را به خاطر نداشتن پول ترخیص نمی کنند کسی انچنان اعتراض نمی کند ولی برای بیمار افغانی یقه درانی میشود اخه چرا ما مردم ایران اینچنین اجنبی پرستیم ؟مشکل از کجاست؟ زمانی شرم بر حکومت اخوندی ایران مصداق پیدا می کند که فکر و ذکر این حکومت اخوندی فلسطینی تر شدن از فلسطینیان است و کشور را در معرض تحریم جهانی و جنگ با اسراییل و امریکا(انهم به خاطر فلسطینیانی که همیشه در عمل دشمن مردم ایران بوده اند )قرار میدهد و از رسیدگی به امور مردم ایران و رفاه مردم ایران باز می ماند که متاسفانه در طول این 37 سال حکومت اخوندی اینچنین بوده است بیاییم فرهنگ خود را اصلاح کنیم تا لایق سر کار امدن حکومتی دلسوز و ملی باشیم

  • faryad

    شرم بر حکومت طالبانی ایران.