سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

چهار کشور غربی آزمایش‌های موشکی ایران را نقض قطعنامه سازمان ملل دانستند

ایران به‌رغم خطر تحریم‌های تازه دست به آزمایش‌های موشکی زده است. آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان در نامه‌ای به سازمان ملل خواستار پیگیری این موضوع و پاسخ مناسب به آن شدند.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • میترا

    روز نو روز از نو! امیدوارم آن بخشی از مردم که براحتی قشر نازک خاکستری مغز خود را در اختیار بوق تبلیغاتی نظام قرار دادند و متوهم شدند که انرژی هسته ای چیز خوب و حق مسلم آنهاست، اینک راه نیافتند در کوچه و برزن که سلاح موشکی حق مسلم ماست. مردم ایران مگر حقوق اولیه بشری خود را از حاکمان خودشان گرفته اند که به دنبال حقوق اینچنینی باشند. آدم گرسنه و بیکار و تو سری خورده خیلی بیجا می کند اصولا به آن حقوق فکر بکند چون فکرش درست کار نمی کند. در ضمن آقای ظریف فرموده که اگر در زمان جنگ موشک داشتیم عراق نمی توانست آنجور ما را ... پیچ کند. در حالیکه در زمان جنگ اینها ضمن انداختن هر آنچه داشتند، شعار می دادند ما مخالف بکار گیری موشک و شیمیایی هستیم. فتوای ضد بمب اتم هم یک همچین دروغی بزرگ و فقط در وسع و برد هنر مسلمانان شیعه است. ایران با ارسال موشک برای حزب الله لبنان ثابت کرده به هیچ وجه قدرت قابل اعتماد نیست و اگر فناوری پیشرفته تری داشته باشد کل بشریت در خطر است.