ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

موافقت بشار اسد با مشارکت مخالفان در دولت جدید

بشار اسد در گفت‌گو با خبرگزاری ریا نووستی روسیه عنوان کرد که تمامی مسائل موجود می‌توانند در طی ماه آینده در کنفرانس صلح ژنو حل شوند.

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه اعلام کرد که با مشارکت اپوزیسیون در دولت جدید موافق است.

بشار اسد روز چهارشنبه ۳۰ مارس / ۱۱ فروردین در گفت‌گو با خبرگزاری ریا نووستی روسیه ضمن اعلام این موضوع گفت تمامی مسائل موجود می‌توانند در طی ماه آینده در کنفرانس صلح ژنو حل شوند.

جورج صبرا، مرد شماره دو هیأت مذاکره‌کننده اپوزیسیون سوریه و از رهبران جنبش چپ این کشور پیشنهاد مشارکت مخالفان در دولت جدید از سوی اسد را بلافاصله رد و اعلام کرد که یک دولت تحت نفوذ بشار اسد در روند تغییرات سیاسی سوریه در نظر گرفته نشده است.

اسد در مصاحبه خود همچنین گفت دمشق در مذاکرات ژنو انعطاف‌پذیری از خود نشان می‌دهد و تلاش می‌کند در مسیر حل اختلاف‌ها در کشور حتی یک فرصت را هم از دست ندهد.

او افزود موفقیت‌های ارتش سوریه با کمک روسیه باید این روند را سرعت بخشد.

به‌تازگی ارتش سوریه با حمایت هوایی جنگنده‌های روسیه شهر تاریخی پالمیرا را از دست گروه «دولت اسلامی» (داعش) خارج کرد و هم‌اکنون در حالی پیشروی برای فتح مناطق دیگر است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.