ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

گشت‌وگذاری در بنای عظیم سرزمین یخ‌ها

تقریباً غیر ممکن است که شما کتابچه راهنما و یا هر نوع نوشتار دیگری که برای راهنمایی گردشگران در ایسلند چاپ شده است را نگاه کنید و عکسی از کلیسای بزرگ «هالگریم» (Hallgrímskirkja ) در پایتخت این کشور «ریکیاویک» (Reykjavik) را نبینید.

تقریباً غیر ممکن است که شما کتابچه راهنما و یا هر نوع نوشتار دیگری که برای راهنمایی گردشگران در ایسلند چاپ شده است را نگاه کنید و عکسی از کلیسای بزرگ «هالگریم» (Hallgrímskirkja ) در پایتخت این کشور «ریکیاویک» (Reykjavik) نبینید. بنائی که ساختن آن چهل سال طول کشیده است و سر انجام در اوایل دهه ۸۰ میلادی به پایان رسیده است. این کلیسا در عین حالی که کلیسای شهر است، نماد غیر رسمی شهر ریکیاویک نیز محسوب می‌شود. در تفسیر این کلیسا مقالات بسیاری در دسترس علاقه مندان است که در توصیف سبک معماری و زیبایی این کلیسا قلم زده‌اند. هر چند در روزهای نخست، من نیز چون دیگر گردشگران مجذوب این ساختمان رفیع شده بودم، ولی با کمی دقت و نزدیک شدن به این ساختمان نظرم تغییر پیدا کرد.  سعی می‌کنم با شرح هر عکس برداشت خود را  از این کلیسا توضیح دهم.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.