ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

آتش‌سوزی در معبدی در هند ۱۰۰ کشته برجای گذاشت

هزاران نفر برای برگزاری فستیوالی در یک معبد هندوها گردهم آمده بودند و قرار بود پس از فستیوال مراسم آتش‌بازی اجرا شود که جرقه‌ای از یکی از فشفشه‌ها موجب منفجر شدن دیگر مواد محترقه و فشفشه‌ها شد.

در آتش‌سوزی وسیعی در معبدی در جنوب هند بیش از ۱۰۰ تن کشته و دست‌کم ۲۵۰ تن زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این آتش‌سوزی بامداد یکشنبه ۱۰ آوریل / ۲۲ فروردین در معبد پوتینگال در روستای پاراوور در ایالت جنوبی کرالا بر اثر جرقه در مواد محترقه مخصوص آتش‌بازی رخ داد.

هزاران نفر برای برگزاری فستیوالی در ساعت سه بامداد به وقت محلی در این معبد گردهم آمده بودند و قرار بود پس از فستیوال مراسم آتش‌بازی اجرا شود که جرقه‌ای از یکی از فشفشه‌ها موجب منفجر شدن دیگر مواد محترقه و فشفشه‌ها شد و آتش به سرعت در معبد پیشروی کرد.

پلیس کرالا می‌گوید دست‌کم ۸۴ تن در آتش جان باختند. شش آمبولانس در محل حادثه برای انتقال زخمی‌ها به بیمارستان حاضر شده‌اند.

مقامات محلی می‌گویند که آتش‌نشانان توانسته‌اند آتش را مهار کنند.

هرساله هزاران هندو در فستیوالی که برای ستایش الهه کالی در این معبد به مدت هفت روز برگزار می‌شود حضور می‌یابند و در آخرین روز این فستیوال مراسم آتش‌بازی برگزار می‌کنند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.