ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مسیر راه آهن سراسری شمال به جنوب ایران مسدود شد

مسیر راه آهن سراسری شمال به جنوب ایران به دلیل بارندگی و ریزش کوه مسدود شد.

مسیر راه آهن سراسری شمال به جنوب ایران به دلیل بارندگی و ریزش کوه مسدود شد.

عکس از آرشیو

ماشاالله نعمتی، فرماندار شهرستان دورود در استان لرستان، امروز پنج‌شنبه ۲۶ فروردین به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) گفت که این مسیر از روز چهارشنبه مسدود شده است.

به‌گفته او، یك سالن قطار مسافربری محلی حدود ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۵ فروردین به دلیل «بارندگی بی‌سابقه و ریزش كوه» در محل حد فاصل ایستگاه كشور و تنگ هفت از ریل خارج شده است.
ماشاالله نعمتی افزود: «لنیروهای امدادی و فنی برای بازگشایی محور از دیروز اعزام شده‌اند اما تاكنون موفق به بازگشایی آن نشده‌اند.»
همچنین راه آهن جمهوری اسلامی اعلام کرد که به دلیل بارش شدید باران و ریزش كوه محور جنوب تا اطلاع ثانوی مسدود است.

در همین حال حسین رضا مرادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان نیز از امدادرسانی به ۲۰۰ حادثه‌دیده سیلاب این استان خبر داد.

سازمان هواشناسی ایران پیشتر در مورد بارش‌های سنگین و احتمال آب‌گرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی از استان‌ها هشدار داده بود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • شهروند درجه سه

    تا اطلاع ثانوی مسدود است ! جمعیت هلال احمر ! معابر ! این همه زیان و آسیب مایه اندوه بسیار است؛ ولی خداوند این جور سخنگویان و نویسندگان را برای این فرهنگ و این مردم فتنه گر نگه دارد ! ببخشید : محفوظ دارد !