ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

آمریکا حضور وزیر خارجه کره شمالی در نیویورک را محدود می‌کند

این تصمیم مقامات آمریکا در واکنش به تهدیدهای اخیر کره شمالی گرفته شده است. کره شمالی اعلام کرد که آزمایش موشک بالستیک این کشور از یک زیردریایی با موفقیت انجام شد.

جان کربی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده، اعلام کرد که آمریکا قصد دارد در واکنش به تهدیدهای موشکی کره شمالی سفر وزیر امور خارجه کره شمالی را به این کشور تنها به مراکز مرتبط با سازمان ملل متحد محدود کند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس یکشنبه ۲۴ آوریل/ پنجم اردیبهشت گزارش داد که مقامات آمریکا «مصمم» هستند تا ری سو یونگ، وزیر خارجه کره شمالی در سفر آینده خود به نیویورک تنها اجازه داشته باشد در مقر سازمان ملل و مراکز مرتبط با آن حضور یابد.

قرار است وزیر امور خارجه کره شمالی برای شرکت در نشست توسعه پایدار که در اواخر ماه سپتامبر در مقر سازمان ملل متحد برگزار می‌شود، به نیویورک سفر کند.

این تصمیم مقامات آمریکا در واکنش به تهدیدهای اخیر کره شمالی و آزمایش موشکی این کشور گرفته شده است.

کره شمالی، یکشنبه ۲۴ آوریل اعلام کرد که آزمایش موشک بالستیک این کشور و پرتاب آن از یک زیردریایی با موفقیت انجام شد.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی نیز با «موفقیت‌آمیز» خواندن آزمایش موشکی این کشور گفته است که کره شمالی دارای جنگ‌افزارهای هسته‌ای و سیستم‌ مطمئن پرتاب موشکی است.

مقامات این کشور همچنین آمریکا و کره جنوبی را تهدید کردند که چنانچه این دو کشور مانورهای خود را پایان ندهند، به رزمایش‌های موشکی خود ادامه خواهد داد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.