ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

درگیری پلیس استانبول و تظاهرکنندگان روز کارگر

پلیس ضد شورش استانبول روز اول مه/۱۱ اردیبهشت با آب فشارقوی، اسپری فلفل، گاز اشک‌آور به تظاهرکنندگان روز جهانی کارگر که به میدان تقسیم آمده بودند حمله کرد.

پلیس ضد شورش استانبول روز اول مه/۱۲ اردیبهشت با آب فشارقوی، اسپری فلفل، گاز اشک‌آور به تظاهرکنندگان روز جهانی کارگر که به میدان تقسیم آمده بودند حمله کرد. پلیس اعلام کرده است که بیش از ۲۰۰ نفر در این درگیری‌ها دستگیر شده‌اند و یک مرد ۵۷ ساله به‌اشتباه توسط کامیون آب فشارقوی پلیس به زیر گرفته و کشته شد.

روز جهانی کارگر در ترکیه تعطیل رسمی است اما از سال ۲۰۱۴ حزب عدالت و توسعه تظاهرات روز کارگر را در ممنوع اعلام کرده است. پلیس تمام منطقه میدان تقسیم استانبول، خیابان‌های منتهی به این میدان، خیابان استقلال و خیابان‌های منتهی به استقلال را با نرده‌های آهنی مسدود کرده بود و بیش از ۲۴ هزار نیروی امنیتی در این منطقه گماشته شده بودند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.