ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سوءقصد به جان میر‌محمود موسوی

میرمحمود موسوی، برادر میرحسین موسوی که در حصر خانگی‌ست، شامگاه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه مورد سوء قصد قرار گرفت. او از این حادثه جان به در برده اما از ناحیه گردن آسیب دیده است.

میرمحمود موسوی، برادر میرحسین موسوی، نامزد معترض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ که در حصر خانگی‌ست، شامگاه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه مورد سوء قصد قرار گرفت. او از این حادثه جان به در برده اما از ناحیه گردن آسیب دیده است.

سایت کلمه در روایت این حادثه میر‌محمود موسوی را یکی از دیپلمات‌های برجسته کشور معرفی کرده است که افراد ناشناس با سلاح سرد به او حمله کرده‌اند.

به گزارش کلمه، این سومین بار است که در روزهای اخیر به میر‌محمود موسوی حمله می‌شود. شاهدان عینی گفته‌اند که یکی از مهاجمان به هیاهو و فحاشی پرداخته، دومی از روبه‌رو به او حمله کرده و سومی با چاقو  و از پشت، شاهرگ گردن او را نشانه رفته است: «در آخرین لحظه، او با دست خود به زیر دست مهاجم زده و او نتوانسته ضربه کاری به هدف خود وارد کند. پس از این ضربه و در حالی که میرمحمود بیهوش بر زمین افتاده، عده‌ای از مردم حاضر در صحنه درگیری، تلاش می‌کنند افراد مهاجم را دستگیر کنند، اما آن‌ها با بلند کردن چاقو و تهدید مردم از محل گریخته‌اند.»

زخم گردن میر‌محمود موسوی عمیق بوده و به سختی بخیه زده شده است. در زمان انتقال و حضور او در بیمارستان هم تعدادی پلیس و نیروی امنیتی در محل حاضر شده‌اند: «ماموران لباس شخصی مکررا در حال گرفتن فیلم و عکس از وقایع بوده‌اند.»

کلمه همچنین گزارش کرده که هفته گذشته، صندوق عقب خودروی میرمحمود موسوی را خالی کرده‌اند و تعداد زیادی از مدارک او را به سرقت برده‌اند: «آثار باقی‌مانده از اقدام سارقان نشان می‌دهد که آن‌ها به طور مشخص دنبال دست‌نوشته‌های او بوده‌اند.»

بر اساس این گزارش، تکرار سوءقصدها برای بار سوم از وجود برنامه‌ای برای آسیب زدن به جان برادر میرحسین موسوی حکایت دارد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.