ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

رهبر کره شمالی: فقط در صورت تهدید از بمب اتم استفاده می‌کنیم

کیم جونگ اون اعلام کرد که کره شمالی «صادقانه متعهد می‌شود» تا در عدم اشاعه و برای خلع سلاح هسته‌ای در سطح جهان تلاش کند. او گفت خواهان عادی‌سازی روابط کشورش با ایالات متحده آمریکا است.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در جریان کنگره حزب کارگران کره شمالی گفت که تنها در صورتی از بمب اتم استفاده خواهد کرد که تمامیت ارضی کشورش به خطر افتد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، رهبر کره شمالی یکشنبه هشتم مه / ۱۹ اردیبهشت در کنگره حزب کارگران گفت که خواهان عادی‌سازی روابط کشورش با ایالات متحده آمریکا است.

کیم جونگ اون همچنین اعلام کرد که کره شمالی «صادقانه متعهد می‌شود» تا در عدم اشاعه و برای خلع سلاح هسته‌ای در سطح جهان تلاش کند.

رهبر کره شمالی پیشتر نیز مواضع مشابهی را درباره فعالیت‌های هسته‌ای بیان کرده بود اما در ماه‌های گذشته چندین بار آمریکا و کشور همسایه‌اش، کره جنوبی را تهدید کرده است.

در کره شمالی از جمعه ششم مه / ۱۷ اردیبهشت کنگره حزب کارگران آغاز شده است. این اولین کنگره حزب حاکم پس از ۳۶ سال است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    باز هم دروغی بزرگ از ولی امر کوچولوی نا مسلمین جهان .