ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کارگران فاز ۱۴ عسلویه در اعتراض به پرداخت نشدن پنج ماه دستمزدشان تجمع کردند

کارگران فاز ۱۴ عسلویه پنج ماه است حقوق نگرفته‌اند. آن‌ها که سال گذشته با وعده پرداخت سه ماه حقوق معوقه خود دست از اعتراض کشیده بودند، بار دیگر تجمع کردند.

نزدیک به ۳۰۰ کارگر شاغل در  فاز ۱۴ عسلویه در اعتراض به تعویق در پرداخت پنج ماه دستمزد خود در محوطه اطراف محل کار خود تجمع کردند.

بزرگ‌ کنید
عکس از آرشیو - کارگران فاز ۱۴ عسلویه پنج ماه است حقوق نگرفته‌اند

به گزارش خبرگزاری کار ایران، ایلنا، کارگرانی که از صبح یکشنبه ۲۶ اردیبهشت در این تجمع شرکت دارند خواهان پرداخت معوقات مزدی خود از دی‌ماه سال ۹۴ هستند.

این کارگران سال گذشته نیز به تعویق در پرداخت دستمزد ماه‌های آبان و آذر اعتراض کرده بودند که با وعده کارفرما به تجمع خود پایان دادند. کارفرما وعده داده بود که دستمزدهای معوقه کارگران را همراه با باقیمانده معوقات سه ماه زمستان آن‌ها تا پایان سال ۹۴ پرداخت خواهد کرد.

از آغاز سال ۹۵ کارگران دیگر فازهای عسلویه، از جمله فاز ۱۵، ۱۶، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ عسلویه نیز به عدم پرداخت دستمزد‌های معوقه خود اعتراض کرده‌اند و تعدادی از آن‌ها به دلیل شرکت در این اعتراض‌ها اخراج شده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.